Wpis z mikrobloga

#kot #koty

Miski potrzebuje przestawic kota na 90% mokrej karmy + znalezc cos co ten dziad bedzie jadl a nie rozgrzebywal.
Moglibyscie podrzucic namiary na sklepy internetowe, allegro itd gdzie robicie zakupy?
Zalezy mi na tym zeby kupic po 1-2 sztuki roznych puszek/saszetek i wstrzelic sie w gust.

I jeszcze pytanie, czy istnieja puszki bardziej "mokre", tzn z wieksza iloscia sosu (?) galaretki? Bo dotychczasowe podejscia do puszek, to glownie konsystencja (i zapach!!!) gulaszu angielskiego z krakusa, a kot na to kreci nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@hipotrofia: raczej nie, mam ja od 3 miesiecy, a ogolnie ma 7 miesiecy. Nie zauwazylem zadnego dziwnego zachowania, podsikiwania itd.
Dostaja sucha karme natural trail garsc dziennie, plus jakies saszetki dostepne w okolicznych zoologach, ale to jest na max loteria i raczej dosc drogi interes. Proby z puszkami, konczyly sie sroda porazka, a za bardzo nie chce dziada glodzic.
Dlatego szukam namiarow na jakis sklep gdzie bedzie wiekszy wybor, wezme
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ja i większość znajomych zamawiam na zooplusie. Mają różne zestawy próbne to akurat. Mój kitku je Animonda carny i nie marudzi, a to całkiem dobra karma.
Royal to syf, wystarczy przeczytać skład.
  • Odpowiedz