Wpis z mikrobloga

#!$%@?, czy ktoś 2 tygodnie temu przypuszczał, że:

-100 tysięcy ludzi będzie zamknięte w mieszkaniach
-Mnóstwo osób będzie pozamykanych w izolatkach, a żeby do nich wejść trzeba się ubrać jak na misję kosmiczną
-Wyjście do sklepu będzie śmiertelnym zagrożeniem
-Będą zamknięte kina i mnóstwo firm i sklepów
-Widok kogoś kto - w stresie - drzwi łokciem otwiera, nie będzie niczym szczególnym
-Granice będą pozamykane
-Ludzie będą się bać siebie nawzajem
-Siedzenie w piwnicy będzie obywatelskim obowiązkiem

To jest jak jakiś sen z innego wymiaru...

#koronawirus
  • 21
  • Odpowiedz
@Plp_: Nikt tego nie przypuszczał, chociaż widziałem przed 2010 rokiem wiele doniesień o nieprawidłowościach w lotnictwie dla VIP-ów, oraz o wyjątkowo starych jak na europejskie standardy samolotach. Tutaj też - Bill Gates i naukowcy wielokrotnie informowali, że do pandemii dojdzie, ale jakoś i tak mało kto sądził, że istotnie do tego dojdzie.
  • Odpowiedz
@pierwszynawenus: nie chce mówić, że przewidziałem czy ki #!$%@? ale pochwale sie tym, że jak byłem 10 stycznia u lekarza i wykupiłem 6 paczek antybiotyku na borelioze ( kleszczy ty #!$%@? niemyta (°° ) to powiedziałem mamełe ze ni #!$%@? nie bede go brał bo coś sie złego w chinach dzieje i poczekam co z tego wyjdzie, nie chciałem sobie
  • Odpowiedz
@pierwszynawenus Na początku lutego zrobiłem pierwsze zapasy. Miałem nadzieję że nie mam racji. Niestety nie nakupiłem masek, nie przyszło mi do głowy że tak taniej i łatwej w produkcji rzeczy braknie.
  • Odpowiedz
nie chce mówić, że przewidziałem czy ki #!$%@? ale pochwale sie tym, że jak byłem 10 stycznia u lekarza i wykupiłem 6 paczek antybiotyku na borelioze ( kleszczy ty #!$%@? niemyta (°° ) to powiedziałem mamełe ze ni #!$%@? nie bede go brał bo coś sie złego w chinach dzieje i poczekam co z tego wyjdzie, nie chciałem sobie rozwalać żołądka i
  • Odpowiedz
@pierwszynawenus: Było wiadomo już w lutym że coś idzie i lepiej robić zapasy. Ci którzy interesują się historią wiedzieli jak to wyglądało kiedyś i jak będzie teraz.
  • Odpowiedz