Wpis z mikrobloga

Hej mirki, troche nietypowo i normalnie bym tego nie robil, ale potrzebuje zdalnej konsultacji stomatologicznej, dla tego tag
#stomatologia i moja mala ojczyzna #krakow


Help me Obi-Wan Dentist, you are my only hope. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@Bordomir: dzieki, czytalem o tym, ze to moze byc objaw cukrzycy, co w swietle ostatnich faktow koronawirusowych jeszcze bardziej mi siadlo na psychice, ale musze ten tydzien jeszcze odsiedziec w domu, nie ma rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@helga-von-klusken: sa jakies objawy lekkiej paradontozy? czy to jest przejscie ze stanu zero do stanu zapalenie milion? Nie moge o sobie powiedziec nic dobrego oprocz regularnego szczotkowania zebow rano/wieczor i plukania listerinem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@orchee: dorzuć duże dawki witaminy C. Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, przy jej niedoborze nos czy dziąsła mogą być bardziej podatne na krwawienie. Do tego kup jakiś płyn do płukania jamy ustnej o ostrożniej szczotkuj zęby.
A jak się trochę uspokoi sytuacja to zrób sobie morfologię.
@Misyl: Przez ostatni rok żyłem sobie we Francji i nawet nie pamietam jak moja ostatnia polska stomatolozka sie nazywala. Jutro sprobuje zadzwonic do mojej poprzedniej przychodni, nie wiem, czy w ogole sa otwarci w dzisiejszych realiach, dlatego szukam rady tutaj :/
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orchee: przestań się nakręcać xD gdzie cukrzyca a takie coś - jest sto innych objawów znacznie bardziej charakterycznych - mocne chudnięcie, nieustanne pragnienie, wilczy głód, słodki zapach z ust, mega senność i słabość, a nie krwawienie z ust