Wpis z mikrobloga

warto spróbować, sam na początku miałem z tym problem i dosypywałem odrobinę więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@roots18: Ostatnio siostra robiła pizzę. Za drugim razem się skapowała, że powinna według przepisu dać ćwiartkę kostki zamiast całej xD
A według Twojego przepisu da się upiec w zwykłym piekarniku, który nie ma 420 stopni?
  • Odpowiedz
@Kuklak: tak, ale warto mieć chociaż kamień, ustawić kamień jakoś w miarę pod samą grzałką i kombinować z piekarnikiem tak, żeby uzyskać jak najwyższą temp. kamienia.
  • Odpowiedz
@Merkowsky: o kurde, brzmi kozacko. Ja teraz zrobiłem sobie porównanie hydro 60% i 65% (w tym samym czasie zrobione) i jest meeega różnica. Kiedyś spróbuję zrobić 80% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roots18 80% wg mnie awykonalne ( ͡º ͜ʖ͡º) na samym początku robiłem z 57% z jakiegoś przepisu i zastanawiałem się, czemu mi nie wychodzi () a teraz humor gituwa. Robię w piekarniku na kamieniu od momentu jak ufajdalem kamień w moim piecyku optima express, próby wypalenia kończą się mega dymem niestety
  • Odpowiedz
@roots18 pytanie - gdy wyjmujesz pojemnik z ciastem z lodówki by nabrało temp pokojowej, to otwierasz pojemnik/sciagasz folię i zostawiasz z odslonietą górą czy nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roots18: właśnie jestem na drodze do zakupu spice caliente - piecyka polecanego na tej grupie od pizzy pomodze i też będę trzaskał włoskie pitce
  • Odpowiedz