Wpis z mikrobloga

Witam państwa kolejnego poranka. Śpieszę z wyjaśnieniami co zaszło wczorajszego dnia oraz z informacjami jaki jest stan ŚRODKÓW na moim KONCIE MAKLERSKIM które pracowały dla mnie cały weekend.
Pamiętacie gdy w sobotę informowałem, że dokupiłem kolejną AKCJĘ POLSKIEGO KONCERNU NAFTOWEGO ORLEN? Wczoraj rano gdy tylko giełdowy dzwon zabił moje ZLECENIE KUPNA zostało zrealizowane. Dało to jasny sygnał wszystkim amatorom, że tajemniczy INWESTOR skupuje akcje z rynku więc tak jak założyłem zaczęli wyprzedawać swoje AKTYWA z dużą stratą obniżając przez to kurs. Następnie cierpliwie przeczekałem do popołudnia grając w golfa z panem Zygmuntem Solorzem-Żakiem, a gdy wracałem ze wspólnego meczu postanowiłem wcielić drugą część mojego planu w życie.

Jako, że na giełdzie gram nie od dziś i stałem się wyzuty z wszelkiego strachu i emocji postanowiłem zrobić coś, co dla wielu amatorów jest nieetyczne a mianowicie MANIPULOWAĆ RYNKIEM. W tym celu założyłem sportowe ubranie, czapeczkę i okulary przeciwsłoneczne i pojechałem na pobliską stację mojego koncernu. Plan był prosty: Wpompować w SPÓŁKĘ ogromną ilość pieniędzy i tym samym zwiększyć jej wycenę na POLSKIM RYNKU PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH.
Gdy już dojechałem na stację, rozłożyłem komputer na dystrybutorze i zalogowałem się na moje KONTO MAKLERSKIE. Gdy wszystko było gotowe złapałem na pistolet tankujący paliwo PREMIUM i zacząłem tankować swój samochód. Z każdym wpompowanym litrem widziałem, jak wykres szybuje w górę. Gdy pistolet odbił zobaczyłem na dystrybutorze kwotę: 21zł 37gr a mój KONCERN był wyceniany na giełdzie na 47,5zł. To jednak nie koniec, gdyż postanowiłem zadać cios ostateczny, choć przez chwilę myślałem, że nawet ja nie jestem do tego zdolny. Jednak stało się. Gdy podszedłem do lady aby zapłacić kasjerka poleciła mi hot-doga - odmówiłem. Następnie zapytała, czy posiadam kartę vitay (bo przez moje okulary i czapeczkę nie poznała, że to ja tutaj decyduję kto taką kartę dostaje) - powiedziałem, że nie. A gdy wreszcie wypowiedziała słowa: Polecam płyn do spryskiwaczy - ja zdjąłem okulary i powiedziałem: POPROSZĘ. Ania uczę się (bo tak miała napisane na plakietce) automatycznie zaczęła mówić "Dwajścia jeden złoty i trzyd" i w tym momencie zamarła. Dotarło do niej co się właśnie stało. Powoli podniosła wzrok znad kasy i z całą czerwoną twarzą wybełkotała "Przepraszam, muszę zadzwonić".
Gdy tylko wyszła na zaplecze usłyszałem jak mówi do telefonu "ON TUTAJ JEST". Ja w tym czasie rzuciłem na ladę 50zł, zabrałem bańkę płynu z której odgarnąłem pajęczynę, poszedłem w stronę mojego samochodu i w trakcie bez odwracania się do tyłu wyrzuciłem na ziemię wykałaczkę którą wyjąłem z ust (bo fajki nie mogłem bo to stacja benzynowa).

Takim sposobem dzięki nieetycznym praktykom MANIPULACJI RYNKIEM stan mojego KONTA MAKLERSKIEGO po wczorajszym dniu powiększył się o 1zł19gr.

Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
Do usłyszenia

#poteznyinwestor #orlen #gielda #inwestycje
C.....a - Witam państwa kolejnego poranka. Śpieszę z wyjaśnieniami co zaszło wczorajs...

źródło: comment_1584438694bjkgjgiIhlBYRt4sjKq2MG.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Gdy tylko wyszła na zaplecze usłyszałem jak mówi do telefonu "ON TUTAJ JEST"


@Czachaaa: xDD Długo musieliśmy czekać na kolejny wpis. Orlen znowu traci -0.54% więc radzę odpalać golfa i powtórzyć akcję z MANIPULACJĄ rynkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętaj że jak zaczniesz tracić musisz wylać kubek kawy na swoją teczkę z papierami, trzasnąć drzwiami, wrócić do domu, pójść na dach, i zapalić skręta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Jeśli inni nie maja odwagi zróbmy to my INWESTORZY, ZBIERZMY GRUPĘ 300 INWESTORÓW POD STACJAMI ORLEN, W ŚRODKU TŁUMU PoTeZnY InWeStOr ZE SWOIM KAPITAŁEM I LUDŹMI KTÓRZY MAJA JEGO KAPITAŁ, NIECH NA STACJI CZEJA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KARNISTRAMI, POKOJOWO WCHODZIMY, IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY POLKĘ ZE SPRYSKIWACZAMI, INWESTORZY BIORĄ JE S PÓŁEK I PŁACA. I WYCHODZIMY. ONI Z INWESTOREM W ŚRODKU OSŁANIANI. JEDZOEMY WSZYSCY PRZED I
  • Odpowiedz
@Czachaaa: WITAM PANA MAKLERA (SPECJALNIE Z WIELKICH)
CZY PAN MAKLER (SPECJALNIE Z WIELKICH) MÓGŁBY W SWOICH WPISAĆ DORADZAĆ TO CO KUPOWAĆ??

BO JA, inwestor amator (SPECJALNIE Z MAŁYCH) NIE MAM TAKIEGO DOŚWIADCZENIA JAK PAN I POTRZEBOWAŁBYM PROFESJONALNYCH, PODKREŚLAM, PROFESJONALNYCH PORAD JAK, GDZIE I W CO INWESTOWAĆ

POZDRAWIAM
inwestor amator (SPECJALNIE Z MAŁYCH)
  • Odpowiedz
@Czachaaa
Szanowny Panie Czacha,dwa pytania:

1. Obstawiam, że człowiek z taką charyzma i pozycja społeczna podjechał na ta stacja autem marki VW Passat w wersji HIGHLINE. Czy sie mylę??

2. Wśród poważnych INWESTORÓW, w pozakuluarowych rozmowach, wspominany Pan jest jako ten, który wpłynął na prezesa Obajtka i zmianę ceny płynu dezynfekcyjnego. Proszę się odnieść.

2.1. Wlaśnie oglądałem konferencje z prezesem, który stwierdził że dla dobra obywateli cały czas obniżacie ceny paliw. Prezes
  • Odpowiedz