Wpis z mikrobloga

Ech świat staje na głowie przez #koronawirus ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Około 6 czasami byłem pierwszy a czasami 2 lub 3 w #rckik we #wroclaw i czekało się godzinkę w środku na rejestrację startującą o 7. A teraz nie dość, że nikogo nie ma, to jeszcze wszystko jest zamknięte i czekam sobie na #krwiodawstwo na dworze jak smutna_zaba.jpg
PepeXD - Ech świat staje na głowie przez #koronawirus ( ͡° ʖ̯ ͡°) 
Około 6 czasami by...

źródło: comment_1584421351I88g9fzAgXX85pGSa0HjEw.jpg

Pobierz
  • 14
  • 0
@Pociongowy: i lipa. Byłem pierwszy i poprosiłem o wyniki. Dostałem kartkę z hematologii a w międzyczasie do gabinetów wchodziły numery od 2 do 8... Jak się dopchalem do lekarza, mówi że mnie nie ma w systemie XD a ja już ciśnienie milion i zimny pot, bo zanim wyjaśnią, to zajmą mi miejsca na płytkach... Zmierzyli mi temp i miałem ponad 37 XD mówię babce że jak zmierzy mi ciśnienie to będzie
  • 12
@vertebrae_verae: za punkt honoru postawiłem sobie dojść do 100 litrów. Na razie mam ok.22 czyli wszystkie odznaki już mam.
Chcę mając 60-70 lat korzystać bez kolejek i jak się trafi jakaś stara rura, któranie będzie respektować przepisów o kolejności, to będę jako stary dziad mógł powiedzieć "ty stara ruro, ja oddałem STO litrów a Ty mi mówisz, że przepisy cię nie dotyczą".
Sto litrów brzmi lepiej niż po prostu 6 litrów
  • 2
@vertebrae_verae: oddaję zawsze na lewą rękę, bo jestem praworęczny i w razie czego wolę mieć krwiak/siniak na lewej. Próbkę też z lewej pobierają a potem wkłuwają się w tę samą żyłę do donacji.
Mam blizny na zgięciu, lekkie wgłębienia, ale nie czuje żeby coś się działo z żyłami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertebrae_verae: Ja oddałem 18 litrów jak dotąd i nie czuję żadnych grubszych żył ani nikt nie ma problemów z wbiciem się. Jedyne co to widać malutkie blizny jak się dobrze przyjrzeć.