Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz zainstalowałem i gram w red alert 2 i w sumie spoko gra, ale rozwala mnie to, że jeden pies może zabić 10 żołnierzy w ciągu kilkunastu sekund (i to jeszcze za jednym gryzem xD) a np. 3 czołgi mają problem żeby z jednym żołnierzem się sprawnie rozprawić i dopiero po jakichś 5-10 sekundach go zabijają.
#retrogaming #gry #ccra2 #ra2 #redalert2 #commandandconquer #rts #grystrategiczne #strategie
Pobierz C.....r - Pierwszy raz zainstalowałem i gram w red alert 2 i w sumie spoko gra, ale r...
źródło: comment_1584387672xABdjVbALmSRHVaefFDmS4.jpg
  • 13
@Erados: wlasnie widze ze jest sporo tych opensourcowych odpowiednikow klasykow rts. Czy one sa lepsze od oryginalow? Czy np. lepiej jest zagrac w The Settlers II czy Widelands? Biorac pod uwage ze nigdy nie gralem w settlersow. Czy w openRA tez sa misje z takimi filmikami jak w oryginale?
@ChelseaDagger zalezy o jakich mowa

Z takich co kojarze
--aoe 2hd lub aoe 2 de - de lepsze ale hd tez warte uwagi. Wieksza rozdzialka tzn wiecej obiektow na mapie i lepsza grafika. I najwazniejsze mutiplayer żyje :) Polecam nawet bardziej od ra
- open ra - tez wieksza rozdzialka, duzo sie dzieje na mapie, ale trzeba sie przyzwyczaić do specyficznej rozgrywki. Wyglada to nieco inaczej niz w orginale niestety ale z
@Erados: no tak tylko ten aoe w3 i sc to remastery od tych samych producentow. Mnie bardziej zastanawialo czy jest sens grac w opensourceowe odpowiedniki jezeli sie nie gralo w pierwotna wersje? :D Czyli np. jezeli ktos nie gral w red alert to powinien w oryginala czy w openra, widelands zamiast the settlers itd.
@ChelseaDagger napewno nie poznasz wlasnej opini bez zagrania w tytul :) mysle ze warto sprobowac chociazby zeby zobaczyc co sie zmienilo. Napewno jest sporo usprawnien ale mozesz sie tozczarowac bo gra nie ma takiego klimatu jak orginal.. ale grywalnosc na + zagraj sam to sie przekonasz
@Erados: sprobuje openRA jak przejde RA2 :D Jeszcze w miedzyczasie ogarne The Settlersów i chyba jeszcze coś w stylu Zeus/Caesar III xD (widze ze tez maja swoje opensourceowe odpowiedniki). Strasznie mnie cos ciagnie ostatnio do strategii a w malo gralem i jest co nadrabiać