Wpis z mikrobloga

Na co zwracać uwagę podczas kupna swojego pierwszego auta, na jakieś wypady, do szkoły itp.
Ważne dla mnie jest to żeby był diesel, ew lpg, żeby też nie palił zbyt dużo tego paliwa
Kolejna sprawa polecacie coś takiego w przedziale do 10k mniej więcej?
#motoryzacja #auto #kiciochpyta
  • 7
@kacper635: no to jak chcesz na jakieś wypady do szkoły to nawet jakaś mała benzyna ci wystarczy i też mało będzie cię to kosztować. Jak kupisz jakieś gównianego diesla to będzie naprawiał.
Pierwszy strzał co może nie być szałowe, ale raczej całkiem w porządku: Renault thalia I, toyota corolla e12
@kacper635: nie powiem ci nic bo tak się nimi nie interesowałem. Podpowiadam ci te, które ktoś ma i są na prawdę w porządku, a mało kto je chce. Sam jestem z toyoty bardzo zadowolony, jeździ i mało się psuje, jedne z najlepszych aut. Thalia I to powiem, że na takie jeżdżenie jak twoje to w sam raz, rodzina ma 200 tys. km, i nie wiele co napraw, ale od nowości 16
@kacper635: To co możesz ty sprawdzić to szpary na panelach auta, czy są równe, czy rdza nie wychodzi w dziwnych miejscach, czy szpachla gdzieś nie pęka. Potem kompletność dokumentów, opony, światła, wycieki, wewnątrz sprawdzasz wszystkie przełączniki, lampki czy się świecą, popatrz na deskę czy w okolicy poduszki nie ma jakichś deformacji, zobacz na pasy i ich datę. Potem jak nie widzisz nic podejrzanego jedziesz z właścicielem na OSK i stawiasz mu