Wpis z mikrobloga

Patrzę na puste ulice, na ludzi stojących w sklepach z zachowaniem dystansu od poprzednika, na środki ostrożności na stacjach benzynowych i posiłki dla medyków i... i JESTEM Z NAS DUMNY. Naprawdę. Jak zwykle w takich okolicznościach, po prostu jako NARÓD, pokazujemy klasę. Brawo my! Nie będzie jakiś niemiec czy inny koronawirus pluł nam w twarz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna!

Apeluję jednocześnie, by choć na chwilę odstawić wojenny topór, wśród zwaśnionych politycznie stron. Na rozliczenia przyjdzie czas. Teraz powinniśmy być razem, zjednoczeni w walce z tą sytuacją. Żółwik z wszystkimi, którzy to rozumieją.

#koronawirus #polska #medycyna #czujedobrzeczlowiek
Planeta_odebete2 - Patrzę na puste ulice, na ludzi stojących w sklepach z zachowaniem...

źródło: comment_1584360442Wl3LCqexFVUWtuo4SkRwaM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: ja też byłam dzisiaj bardzo pozytywnie zaskoczona. Stałam chwilę przy pieczywie i absolutnie wszyscy mieli rękawiczki założone, wszyscy stali daleko od siebie, na kasę wykładała się tylko jedna osoba. Przed apteką to samo, ludzie stali na zewnątrz w odstępach, a do apteki wchodziła jedna osoba i stała 2m od okienka.
  • Odpowiedz