Wpis z mikrobloga

  • 0
@ChadimusPrzegrywus no tak, jeśli nie da się tego inaczej uregulować. Niestety wcześniej wykopki w ten sam sposób bronili biznesmenów którzy wykupili wszystko i zachomikowali by spróbować opchnać dalej dzięki czemu nikt nie skorzystał na tych wszystkich żelach i maseczkach co na Allegro się nie sprzedały
  • Odpowiedz
@plushy: A jak chcesz to inaczej uregulować? 1 na kupującego? A co jak ktoś ma firmę która potrzebuje więcej? Będzie musiał odwiedzić 10 Orlenów czy 10 razy do tego samego? A Janusze tego też tak nie obejdą? Podwyższenie ceny i pakowanie zysku w zwiększoną produkcje to najsensowniejsze wyjście. Jak się rynek nasyci to można zejść z ceny.
Januszów Biznesu #!$%@?ć prądem ale nie skontrolujesz tego w sensowny sposób, poza tym
  • Odpowiedz
@Aaron666666: Rozmawiałem dzisiaj z sprzedawca na stacji mówiła ze od dzisiaj maja rozporządzenie ze jedna na osobe bo w godzinę wykupowali cały zapas, mamy miasto 170tys osób / 6 stacji benzynowych Orlenu wszystko w godzinę znika
  • Odpowiedz
@Antorus: Czy taki denaturat nadaje się na dezynfekcje ? Nie zniszczy dłoni ? Pytam bo raz ze chętnie bym zamówił 100l do pracy dla pracowników, dwa mam sporo odtłuszczania elementów zawsze było izopropanol ale dzisiaj nie kupie go nigdzie ...
  • Odpowiedz
@furek1234: nie wiem czy się nadaje do skóry, pewnie nie :D dałem go tylko jako przykład środka który można bez problemu nabyć w ilości jakiej chcesz, nawet przemysłowej.

Nada się natomiast do dezynfekcji powierzchni twardych. Dezynfekować wg zalaceń mamy czymś co ma min 60% alk a denaturat ma 92.
  • Odpowiedz