Wpis z mikrobloga

W sumie mnie to nawet cieszy ze te wąsate #!$%@? popadają, może następne pokolenie prywaciarzy zrozumie ze prowadzenie byznesu pod korek czyli q7 w lizingu dom 300m na kredyt i inne gowna idealnie na styk przychodu firmy to nie jest dobry pomysł. Miałem możliwość popracowania w firmie gdzie szef miał chyba ze 3 BMW w emce a jak mi się w busie zapalił check engine to kazał jeździć aż laweta na plac nie przywiozła. #polska #prywaciarze #firma
  • 13
@mus_tang: @Maelstrom94:
Małe biznesy to nie tylko wąsate Janusze. Przykro mi, że miałeś takie doświadczenia, ale wiele malych biznesów to rodzinny biznes w którym pracują ludzie od wielu lat i są z tego bardzo zadowoleni. I takie firmy też są bardzo narażone, jak i nie bardziej. Taki Janusz to w obliczu kryzysu #!$%@? pracowników ogłosi bankructwo byleby Audi spłacić.

A co ma zrobić normalny przedsiębiorca, u którego pracuje Magda czy
@Maelstrom94:

większość januszy jedzie na obrotach i płynności finansowej nie mając w ogóle zapasu. Zdechną szybko


Ciebie jebło, i to zdrowo. A problem będzie miał każdy biznes, nie tylko mały. Już są pierwsze sygnały o zwolnieniach. To akurat przykład nie z Polski: SAS zwalnia 10k ludzi, inne linie za chwilę pójdą w ich ślady.

mam 100szt mre 24h ja tam będę jadł klopsiki


Super. A jak się skończy to albo sam
@janekplaskacz: gadasz i wersji kompletny chaos i #!$%@? czy powolny powrót do normalności? Bo w pierwszym wyjdę na ulice i zacznę kraść a w drugim posiedzę 2 miesiące i zawijam dupe z powrotem do holandi do pracy.
@Maelstrom94:

zawijam dupe z powrotem do holandi do pracy.


To ty ciuli pracujesz w Holandii a narzekasz na polskich januszy? To już wyższy stopień #!$%@?.

BTW, dlaczego zakładasz, że będziesz miał nadal pracę w Holandii? Myślisz (to za dużo powiedziane), że tam firmy nie upadną?
@janekplaskacz: spokojnie znajdzie się, praca zawsze będzie. Masa ludzi jak ja #!$%@? do kraju i jest wakatów od #!$%@? i jak sytuacja się ogarnie to jadę z powrotem, mam w zapasie 5000€ wiec o nic się nie boje. Holendrzy maja #!$%@? w tego wirusa tam się nic nie dzieje w ogóle
@janekplaskacz: bo przeżyłem taki januszex(firma rodzinna) co oznacza #!$%@? dzbany w biurze bo rodziny i tak nie wywali z roboty to siedziały #!$%@? i ploteczki 8h a jak coś chciałeś to #!$%@? w ciebie i się proś, dlatego wyjechałem bo nie idzie żyć w tym chlewie. I każdej januszowej #!$%@? życzę upadku i żeby mu się to q7 spaliło przyjechałem tu dla rodziny, nie pracuje bo nie muszę mam odłożone tyle