Wpis z mikrobloga

Żebyśmy, przez te 2 tygodnie nie nabawili się nowej epidemii: schizofrenii. Dlatego ja dzisiaj blokuję wszystkie strony informacyjne oprócz Google News. Po takiej blokadzie, na Google News będą działać tylko nagłówki. Będę sobie czytał raz dziennie o 18:00 by wiedzieć co się dzieje. Wykop nie będzie wyjątkiem, tutaj usunę konto. Jeśli ktoś czuje podobnie, na dole masz link do programu, którym sobie zablokujesz. Jest za free.

Cold Turkey - program do blokowania stron internetowych, deinstalacja tylko po okresie ustawionej przez nas blokady lub manualna przez tryb awaryjny + przestawienie zegara + manualne usunięcie plików.
https://getcoldturkey.com/
#koronawirus #komputery #psychologia
Pobierz
źródło: comment_1584304291ONnrw9MO1dk3HfGsMKEGRP.jpg
  • 7
@Uri_: nie wiem, zostawię jeszcze pap.pl i tvpinfo, a tak to wywalam większość neta, strony z filmami i serialami też usuwam, bo przeciążenie takie, że nie mogę 30 sekund załadować z pirackich serwisów. Opłacę sobie HBO GO
@panpopo: Izolacja od informacji nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Trzeba się nauczyć je przetwarzać i/lub ignorować te które uważamy za nieznaczące. To o czym mówisz to pozostanie przy jednym źródle i pozwoleniu na kontrolowanie siebie nim. Jak widziałem twój post mówiący, że Cię szkalujo w mirko to raczej wierzyłem tobie, ale teraz raczej wierzę tym który mówią, że jesteś trolem
@gangstaindesign2: Gówno prawda, wrzucało mi Pikio do google news - mimo, że nie odwiedzałem tej strony inaczej niż łapiąc się na jakiś clickbait. Powiem więcej, było to zależne od lokalizacji - będąc w Niemczech np. miałem same sugestie video minecraftowych gameplayerów, a tych nie oglądam nigdy...