Wpis z mikrobloga

Czy ja już jestem taki foliarz czy to spółdzielnia nie ma rigczu? Wszystko pozamykali, kazali siedzieć w domu, ograniczać kontakty z innymi, a tu chłop będzie chodził odwiedzać mieszkania bo przegląd jakiś. W Płocku jeszcze nie ma potwierdzonego żadnego przypadku, ale 12 osób jest w szpitalu z podejrzeniem.
#koronawirus #afera #plock
swital - Czy ja już jestem taki foliarz czy to spółdzielnia nie ma rigczu? Wszystko p...

źródło: comment_1584295312ioDqQkDdxii02KqpoBdZEm.jpg

Pobierz
  • 18
@mamnatopapiery: kartka powieszona po drugiej stronie drzwi jest o tym jak się zachowywać: żeby ograniczyć wyjścia, gdzie się zgłosić w razie podejrzenia u siebie itp.
@adios: przełożyć na inny termin, ale to może ciężko na to wpaść
@adamski-xox: jutro zadzownię i zapytam czy Pan będzie chodzić w stroju ochronnym czy jak.
@swital ale co przełożyć jak prawo budowlane określa obowiązki spółdzielni? Administracja ma zadzwonić do Morawieckiego i powiedzieć "No Elo Mateusz, taka głupia sprawa jest, mamy przegląd ale mieszkańcy wolą się zaczadzić to zrobimy go za miesiąc, OK? "
@adios: Mistrzu mieszkam i wynajmuje mieszkania w Warszawie 10 lat .Wiesz ile miałem takich przeglądów ? 2 ...Raz był taki przegląd że koleś machał tym urządzeniem jak w kiepskim filmie a później stwierdził że mam jeden wąż do wymiany .Cena 100 .Jak zapytałem czy dostanę fakturę to nagle wąż był sprawny .
@adamski-xox Ciekawe, coroczne obowiązkowe przeglądy miałeś średnio co 5 lat. Nie sądzisz, że powinieneś poinformować prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez administracje wynajmowanych mieszkań?
@swital z tym brakiem potwierdzonych przypadków to cholera wie. Podobno do przychodni na Wolskiego zgłosił się pacjent, u którego finalnie zdiagnozowano wirusa, jego samego przewieziono do Warszawy, a rodzina pozostaje w kwarantannie. Słyszałem to z wielu źródeł, ale nie mam aktualnie nikogo w szpitalu, żeby to potwierdzić. Mam nadzieję, że to tylko ściema i panika.
@swital: całkowicie rozumiem i szanuję #!$%@? w czasie epidemii, ale tutaj niekoniecznie się zgodzę - w razie niedrożności przewodów wentylacyjnych albo wstecznego ciągu twoja rodzina może się zaczadzić. To nie jest kontrola zapięcia rozporków, tylko dosyć poważna kwestia.