Wpis z mikrobloga

Zanim mnie ukrzyżujecie przeczytajcie do końca, popieram działalność WOŚP i Jurka Owsiaka, robi i zrobił genialną robotę, ale jeśli koronawirus dalej będzie się rozprzestrzeniać, to uważam, że mógłby a może nawet powinien zabrać głos i mimo waśni i sporów wspomoc Polskę i rząd w walce z koronawirus, tak wiem, pieniądze z WOŚP miały być na inny cel, zgoda, ale w obecnej sytuacji chyba każdy z nas by zrozumiał gdyby przeznaczył z 30 mln na szeroko pojętą walkę z koronawirus w Polsce poprzez np zakup respiratorów czy odzieży ochronnej i w ogóle, to szczególna sytuacja i dziwi mnie to, że nie zabiera jakoś głosu, jeśli się mylę to zwracam honor

#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
@Rumix24: a może rząd zamiast na telewizję publiczną powinien przeznaczyć te pieniądze albo przynajmniej ich część na walkę z koronawirusem a nie na żenujące seriale typu „Korona królów” czy „Blondynka”, nie sądzisz?
Zresztą z tego co wiem, Owsiak zadeklarował gotowość przeznaczenia części zebranej kasy na walkę z koronawirusem.
Może kościół też powinien pomóc, a nie do ostatniej chwili chciał jeszcze zwiększać ilość mszy zamiast zamknąć swoje świątynie. Chcieli bazować na
  • Odpowiedz