Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #koronawirus #covid19 #covid19stats #epidemia #humorobrazkowy #heheszki
Dzisiaj jest wspaniała niedziela, jakiej jeszcze w Polsce nie było, kościoły są, a przynajmniej powinny być prawie puste. Miejmy nadzieję, że ten lub podobny stan utrzyma się nawet po zakończeniu epidemii. Czego Wam i sobie serdecznie życzę. Widać koronawirus jest potężniejszy od mitycznego, żydowskiego bóstwa z pustyni Synaj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
StaryWilk - #bekazkatoli #koronawirus #covid19 #covid19stats #epidemia #humorobrazkow...

źródło: comment_1584266455qGHCh1VnxF3cX5nnB9RGCO.jpg

Pobierz
  • 22
jakaś baba zaczęła kaszleć, ale na mszy musiała być


@niemamnasmsy: No i to jest właśnie ten problem, katoliccy fanatycy nie mogą sobie odpuścić nawet w obliczu zagrożenia zarażeniem i epidemią, dlatego też kościoły powinny być na czas epidemii całkowicie zamknięte, a nie jakieś tam wyjątki i specjalne furtki w stylu 50 osób czy podobne. Ci ludzie zaczadzeni wiarą i kadzidłem, którzy mają mózgi wyprane przez kler od dziecka nie myślą logicznie
najbardziej żałuję tylu lat straconych w kościele, ale co zrobić, tak zostałem wychowany


@niemamnasmsy: No niestety to jest właściwie problem nas wszystkich szczególnie w Polsce, ciągnięto nas do kościoła od dziecka i nie mieliśmy wtedy wyboru.

od 10 lat udaje mi się żyć bez tych zabobonów


I to jest bardzo pozytywna wiadomość, gratuluje Ci, bo wiem, że to nie łatwe, szczególnie jak w rodzinnym otoczeniu są fanatycy religijni, mam nadzieję, że
StaryWilk - > najbardziej żałuję tylu lat straconych w kościele, ale co zrobić, tak z...

źródło: comment_1584267448jf7SAc5gl1xaTpfYV5KwIf.jpg

Pobierz
oj, jeszcze sporo czasu upłynie


@niemamnasmsy: Niestety to prawda, jednak nawet takie małe kroczki cieszą i dają nadzieję, że kiedyś w końcu to się zmieni. Bądźmy dobrej myśli. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)