Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (agrestowy), 07:00:01, Niedziela, 15 marca 2020. Imieniny: Longina, Klemensa, Ludwiki. Słońce wstało dziś o 06:01. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 11 godzin i 49 minut, w zenicie znajdzie się o 11:55 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:50. Ciemna noc zapadnie o 19:07, ale gwiazd można wypatrywać od 18:25.
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @Dioddy: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Dzieeen dobryyy! Dzisiaj wcześniej na nogach bo tak byłem zmęczony że poszedłem o 22 spać. W planach to co zwykle, czyli siedzenie na dupsku i unikanie ewentualnego wirusa. Może w coś pogram, muszę się
Dzień dobry, bardzo ładna pogoda, bezwietrznie. Ludzi mało, balony latają( ͡º ͜ʖ͡º) ukraince kichaja i kaszla i mają z tego radość a później płaczą że granice zamknięte¯_(ツ)_/¯ z mojego miasta do Ukrainy już podobno autobusy nię kursują, prywatne osoby wożą do granicy 400% drożej(ʘʘ) także trzymajcie się bo.mnie głowa boli( ͡° ʖ̯ ͡°) miłego dnia, siła!
@algus: @AllGoesWrong: @siedemnasty: Wiecie... Jest 15 marca, 9.15 rano, na zewnątrz -2 stopnie... I tak się zastanawiam, odpalać klime i mieć cisze i 21 stopni czy otwierać okno i mieć hałas ulicy i bliżej nieokreślone okolice 20 stopni po których zamkne okno.

A zastanawiam się bo na moją wschodnią ścianę okien napiernicza od 6.20 słońce i w trosce o swoje oczy i zdrowie zaciągnąłem rolety, niestety na 100% odbicia
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support i reszta. Powitać w ten śliczny poranek. Zaraz uderzam za miasto na rower, nie ma co siedzieć na tyłku :-)

A na dziś kolejny klasyk, o którym ostatnio sobie przypomniałem :-)