Wpis z mikrobloga

Jako, że moja #kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy) powiem kilka informacji o niej
√ kula ma na imię Schmetterling bo jak wiadomo jest to motyl po niemiecku więc agresywnie brzmi i wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przy bliższym spotkaniu chcesz się nią bawić i biegać za nią kiedy jest turlana
√ obwód to około 60 cm, w każdym miejscu jest trochę inna, a poza tym mierzyłem kablem bo tylko to miałem pod ręką
√ średnica to około 21-23 cm
√ koń zwalony
√ kleję ją od około 2012 lub 2013
√ do mniej więcej 2kg robiłem ją z taśmy o najmniejszej szerokości, taką jaką używają w biurach (kosztowała wtedy 19 groszy teraz podchodzi już w sklepach do 50 groszy wzwyż). Używałem takich małych żeby kula była jak najbardziej twarda i ściśnięta
√ od początku używam tylko taśm przezroczystych takich jak na zdjęciu
√ tak mam dużo wolnego czasu, lubię się o nią ocierać i mówić jaki jestem #!$%@?
√ rekordowa kula jaką znalazłem w necie ma 900kg i prawie 4m obwodu
√ za czasów gimbazy zdjęcie kuli wrzuciłem na grupę FB hajsowników i miała 15k lajków, ale 500 plusów od Mirków bardziej cieszy ()

#kulaztasmy #chwalesie
Seacrest9 - Jako, że moja #kulaztasmy ma coraz więcej plusów (co bardzo mnie cieszy) ...

źródło: comment_1584231166hzrxNmsoOrAN32rRzI8CwY.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kosztowała wtedy 19 groszy teraz podchodzi już w sklepach do 50 groszy wzwyż


@Seacrest9: chociaż cień skruchy za tak wielkie działanie na zwyżkę cen okaż, na giełdzie za takie coś to się do pierdla idzie!
  • Odpowiedz
Pewnemu rolnikowi żona robiła niesamowicie dobre kanapki, kiedy szedł robić na pole. Kanapki ze świeżego chlebka, ze świeżutkim serkiem, wędlinką, sałatką i innymi bajerami. Rolnik pewnego razu poszedł robić w pole, kanapki zostawił na kamieniu jak zawsze... Po kilku godzinach pracy, zmęczony podchodzi do kamienia skonsumować kanapki...a tu ich nie ma! Następnego dnia żona znowu zrobiła mu pyszne, jak zawsze, kanapeczki, rolnik poszedł robić w pole, aby po kilku godzinach pracy zauważyć,
  • Odpowiedz