Wpis z mikrobloga

@v1lk: Niestety, nie będzie następcy. Sony stwierdziło (wbrew rzeczywistości), że mobilne konsole przegrały ze smartfonami i się wycofują z tego rynku. Sprzedaż Vity szybko spadła (poza Japonią), ale prawda jest taka, że w dużej mierze winne temu było samo Sony. Może zmienią jeszcze zdanie, ale na razie pozostaną tylko w rynku konsol stacjonarnych. Jeżeli jesteś zainteresowany, to Vita to świetna maszyna. Nawet jak grasz tylko w gry na PSP/PS1, to są
@blargotron na wszystko trzeba poczekać, mamy lata '20 , mniej więcej jesteśmy młodzi A jak nie to medycyna nam pomaga żeby jeszcze jakoś żyć, do 2025 będzie wiadomo, a przed 2030 będą takie maszyny że głowa pęknie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeżeli nie konsole, to telefony przejmą te role, tak czy inaczej gry mobilne to przyszłość i na pewno ktoś będzie chciał wyciągnąć z tego działke dla siebie
Telefony mi absolutnie nie odpowiadają, przynajmniej w obecnym kształcie. Po prostu nie trawię interfejsu w postaci ekranu dotykowego, bez fizycznych przycisków. Oczywiście, są różne doczepiane pady, sam mam takie cuś czym mogę złączyć dual shock 3 z telefonem, ale problem w tym, że 99% ludzi nie używa czegoś takiego, więc 99% gier nie będzie tego obsługiwała, w ogóle nie będzie pisana z myślą o przyciskach. Jedynie emulacja zostaje. Zgadzam się, że należy
@blargotron a pływam w bagnie historii żeby pozbyć się niepotrzebnych wspomnień

Telefony mi absolutnie nie odpowiadają, przynajmniej w obecnym kształcie. Po prostu nie trawię interfejsu w postaci ekranu dotykowego, bez fizycznych przycisków. Oczywiście, są różne doczepiane pady, sam mam takie cuś czym mogę złączyć dual shock 3 z telefonem, ale problem w tym, że 99% ludzi nie używa czegoś takiego, więc 99% gier nie będzie tego obsługiwała, w ogóle nie będzie pisana