Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi w różnych zakątkach świata jeszcze smacznie śpi, nie wiedząc że ich longi właśnie przestały istnieć. Wielu ludzi w tej chwili zostało bankrutami i to dzieje się na każdym rynku. Pomyślcie chwilkę o tych ludziach, starajcie się nie wyśmiewać oraz ograniczcie wszystki głupie komentarze. Po mojej stracie na Bitmarkecie najbardziej dobijało mnie śmieszkowanie ze mnie, na szczęście były to naprawdę jednostki, które są debilne.

Dzis jestem myślami z każdym który stracił, bo dobrze wiem co Ci ludzie przeżywają, #!$%@? #!$%@?.

Oczywiście oprócz Danuty bo z niego kisnę.
#bitcoin #krypotwaluty
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ich longi właśnie przestały istnieć


@goly8622: ale byli mądrzy i ustawili stop loss, więc zarobili swoje albo ograniczyli straty. A teraz shortują albo grają na korektę.

#!$%@? #!$%@?.


bo pozycję zamknęło na stracie? xd Straty są nierozłączną częścią tradingu
  • Odpowiedz
albo byli mądrzy i ustawili stop loss


@ssauczo_pauczo: wczorajszego dnia i ostatniej nocy wiele stop losów NIE ZADZIAŁAŁO. Stop losy nigdy nie dają gwarancji poprawnego zadziałania. Likwidacja pozycji też nie zawsze wiąże się ze stratą tylko tego co wpłaciło się. Na niektórych giełdach, u niektórych brokerów likwidacja pozycji może wiązać się z DŁUGAMI wobec giełdy/brokera.
  • Odpowiedz