Wpis z mikrobloga

@Piotrp7: Serio to trzeba tłumaczyć? Niewydolność spółek zapoczątkuje cięcia etatów i niemożność płacenia kredytów hipotecznych które były tak chętnie rozdawane wszystkim, kwestie stóp procentowych już pomijam bo jest ona oczywista imało która oducza biorąca kredyt je ogarnia oraz to temat rzeka.
Banki zaczną przejmować lokale i chcąc minimalizować straty i ryzyko upadku zaczną je upłynniać,
Zalew rynku nieruchomości przez banki plus zalew rynku nieruchomości kupnych za gotówkę przez osoby prywatne które
myśle żę jak te pieniądze wyparowały z giełdy to mogą pójść na zakupy w panice przed koronawirusem, w dużym uproszczeniu, czyli po prostu trafią do konsumentów co jeszcze bardziej rozpędzi inflacje, jeszcze uwzględnijmy fakt że polacy co raz lepiej zarabiają. Myśle że podniesienie stóp jest nie nieuniknione, ale pytanie kiedy? No i w nadchodzącym kryzysie myśle cena nieruchomości spadnie, bo jest wysoko. Poziom wiedzy finansowej Polaków sprawił że nie widzą innego zabezspieczenia
@Piotrp7: wykopków słuchał bym ostrożnie, ale przykłąd u mnie w pracy młody zespół, a sporo ludzi ma już mieszkania. wszyscy zapakowani są, czyba że zostali mądrzejsi. A demografia w Pl taka że polaków ubywa, społeczeństwo się starzeje jeszcze ten wirus ciekawe jak rozwiąże się. Więc myśle nadejdzie podaż, kwestia kiedy, jak ze wszystkim...
@Qiudo: screeen dla kogo? no to mój rozsądek i tak uważam, ale jakie tu brednie niektórzy wypisują to się w głowie nie mieści, więc do każdego zdania trzeba podchodzić sceptycznie. Mówie tutaj o zaufanie @Piotrp7 do mnie