Wpis z mikrobloga

To ja, może rewelacji nie było, ale chyba lekko poziom do góry poszedł ¯\_(ツ)_/¯
Aczkolwiek bardzo #!$%@? słychać ich było w telefonie i nie do końca ogarniałem co oni mówią do mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A no i nie wiedziałem, że to już ostatni telefon, więc chciałem jeszcze dać okazję innym bo sam musiałem z 740 prób wykonać by się dodzwonić, więc 4 minuty to już było długo.
#kanalsportowy #weszlo #weszlofm
matixrr - To ja, może rewelacji nie było, ale chyba lekko poziom do góry poszedł ¯\\(...
  • 16
@duch_biszkopta: pytanie o Bońka było wcześniej to nie chciałem powielać, aczkolwiek jakbym wiedział że mam głos już do końca to bym pocisnął Bońka że jest nie konsekwentny i zawiesza niższe ligi a wyższych nie. A no i chciałem bardziej rozwinąć temat hejtu w stronę Legii ale Kowal skomentował tylko że dobrze że mam takie zdanie i tyle, więc jakoś nie pociągnąłem tego dalej.
@peetee: każda próba to jest po prostu że zajęte i mam ustawione w telefonie ponowne wybieranie numeru i rozmowa jest tylko jak się dodzwonisz no i to stacjonarny więc #!$%@?. Gadałem przez słuchawki z mikrofonem i on wszystko dobrze zbiera, a jak oni gadali to nie słyszałem i się nudziłem bądź uskuteczniałem klasyczne śmianie się przez nos xD No przynajmniej jest lekcja i trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość ( ͡°
Gadałem przez słuchawki z mikrofonem i on wszystko dobrze zbiera, a jak oni gadali to nie słyszałem i się nudziłem xD


@matixrr: to skąd wiedziałeś kiedy mówić? xd
@peetee: znaczy się słyszałem ich, ale z przerywaniem że często nie mogłem wyłapać co oni mówią, tego co tam Kowal mówi że to 2 program i dopiero początek o myciu rąk itd. to nie wiedziałem co on gada i przeszedłem do jego #!$%@? wszędzie głupot ¯\_(ツ)_/¯
@matixrr: tylko z tego co wiem jest opóźnienie transmisji, więc na czacie śmieją się z tego, o czym było gadane 30 sekund temu (jeśli się mylę, możecie poprawić) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Guardis: tak zgadza się na YT jest pewne opóźnienie, no ale to po iluś tam sekundach w miarę będę wiedział że piszą o mnie a nie o tym poprzednim ¯\_(ツ)_/¯ Cóż nie było to najwyższy poziom, więc jest możliwość że urośnie ( ͡º ͜ʖ͡º)