Wpis z mikrobloga

Tyle tu dziś było wpisów o panice zakupów i pustych pólkach. Mojego miasta chyba to nie dotyczy. Poszedłem sobie na spokojnie do Biedronki po 21, czyli jakąś godzinę przed zamknięciem. Papier toaletowy jest, makarony trochę przebrane, ale są, ryż jest, kasza jest, mąka jest, konserwy trochę przebrane, ale są. Oprócz mnie był w sklepie tylko 1 inny klient ;)
#koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Lidla mam prawie pod domem, idąc do tej Biedronki przechodziłem obok niego ok. 20.45 czyli jakieś 15 minut przed zamknięciem i z tego co widziałem przez szyby to zatowarowany w 90%, na parkingu max 15 aut (z czego połowa to pewnie pracownicy).
  • Odpowiedz
@brzytew nie lubię sklepów więc nie wiem jak natężenie ruchu tam wygląda, zawsze staram się przed zamknięciem żeby było jak najmniej człowieków
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: No właśnie trochę dziwne bo u nas władze podchodzą do sprawy jeszcze bardziej rygorystycznie niż władze centralne. Od dziś zamknięte szkoły, przedszkola, żłobki, centrum kultury, młodzieżowy dom kultury, kino, biblioteki, osir, zakaz handlu na miejskich targowiskach i bazarach. Od jutra urząd miasta, urząd gminy, starostwo powiatowe, urząd pracy nie przyjmują petentów, tylko kontakt telefoniczny i załatwianie spraw on-line.
  • Odpowiedz