Wpis z mikrobloga

Mamy wyjazd do alp francuskich za tydzień w piątek. Organizator ma #!$%@? i proponuje tylko 50 procent zwrotu, jeśli nie chcemy jechać, a poza tym powtarza tylko, że warunki są zajebiste XDDD Oczywiście chcemy zrezygnować z wyjazdu z wiadomych powodów, ale o 100 procent zwrocie mówi, że możemy pocałować misia w zadek. Trochę mu się nie dziwię, bo ogromną strata dla firmy, ale no #!$%@? XDD Przecież to jawne #!$%@?ństwo

#podroze #podrozujzwykopem #koronawirus
  • 11
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: chyba najgłupsze wytłumaczenie. Jakbym tak powiedział do swoich kontrahentów WIECIE PANOWIE KRYZYS JEST DAJIE ŻYĆ KUPILISCIE TOWAR ALE GO NIE DOSTANIECIE, to by się spojrzeli jak na chorego człowieka ¯\_(ツ)_/¯ To też nie moja wina, że nagle rozprzestrzenil się wirus i z góry mam powiedziane, że będę objęty kwarantanną, kiedy wrócę z Francji. Nawet jak nie będę chory 2 tygodnie psu w dupę
  • Odpowiedz
@bigger: może dlatego, że jedziemy do regionu w który nie zaleca się jechać oraz przejeżdżamy przez równiez takie same regiony. Wycieczkę wykupiliśmy w chooooj wcześniej, zanim ktokolwiek słyszał o wirusie
  • Odpowiedz
  • 1
@Szkieletor dokładnie. I jaka wina jest w tym tego przedsiębiorcy? Namawiał Cię w poniedziałek żebyś mu wpłacal? Czemu on ma pokrywać te koszty ? Uważam że 50% to bardzo rozsadne
  • Odpowiedz
@Szkieletor ale on może póki co wypełnić swoją część umowy, to ty chcesz zrezygnować. On ci nie odwołał pobytu, więc twoja analogia jest z dupy. Mam nadzieję, że jesteś niewyspany, albo chory, bo nie kumasz.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: @bigger: https://bezprawnik.pl/rezygnacja-z-wycieczki-do-wloch-z-powodu-koronawirusa/

Polecam poczytać artykuł zanim jeszcze wszystko było ok we Włoszech i biura podróży również rekomendowały wyjazd reklamując, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.
Tak jak mój kolega pojechał do Włoch i z dnia na dzień stoki zostały wyłączone z użytku. W takim wypadku biuro również wywiązało się z umowy? Przecież dowiozło wszystkich na miejsce. Generalnie w miejsce w które mamy jechać było dużo przypadków, dlatego się
  • Odpowiedz
@Szkieletor: no ale chyba była podpisana jakaś umowa, i warto ją teraz poczytać co tam w sprawie rezygnacji, aczkolwiek to za tydzień więc ciesz się tym 50% bo za chwile przepadnie całość, takie są realia nawet bez żadnych pandemi
  • Odpowiedz