Wpis z mikrobloga

@pepies: Ale o czym ty do mnie rozmawiasz? Nie wiesz jak działa podatek progresywny? Taki właśnie system jest w Skandynawii i taki jest w Razem. W Danii podatki są bardzo wysokie (dochodowy do 60%, VAT 25%) jednocześnie usługi publiczne na bardzo wysokim poziomie. Również wsparcie dla obywateli. Po opłaceniu podatków zostaje im tyle, że z gównopracy mogą sobie co miesiąc kupić nowego IPhone. Oczywiście po opłatach za mieszkanie i zakupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Walenciakowa: ja nadal nie rozumiem jak Ty porownujesz model skandynawski do partii Razem xD wszystkie plusy które wymieniłeś jednoznacznie krytykuje ta wspaniała marksistowska partia. Idealnie ora ich ich własny kalkulator podatkowy i łatwowierność, że ludzie bogaci, czyli nie głupi, czyli nie wyborcy partii razem, będą rozliczali się w Polsce xD
I nie wiem dlaczego wkładasz mi korwinizm do poglądów. Nie ma w Polsce partii liberalnej, na pewno nie jest nią
  • Odpowiedz
Ludzie bogaci wcale nie muszą być madrzy to po 1. Po 2 z Danii nie uciekają. Prowadzisz tu interesy to tu placisz podatki, proste. I te podatki w danii są chyba najwyzsze w eu. Cwaniakow sie zwyczajnie stad w--------a na kopach i tyle. Najwieksza bolączką dunskiego systemu jest cwaniactwo imigrantow w europy śr. Ktorzy nie rozumieją ze ten system dziala na zasadzie wspolpracy i zaufania a nie dymania panstwa bo mozna. I
  • Odpowiedz