Wpis z mikrobloga

Cześć Wykopowicze!

Sytuacja z #koronawirus jest ciężka, ale czasem wyjechać w trasę nadal trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak zadbać o bezpieczeństwo?

Zerknijcie na to, co oferuje nasza aplikacja ORLEN Pay - płatności elektroniczne bez wchodzenia na stację, bez podawania rąk i używania banknotów, które wcześniej przeszły przez wiele osób.

Zachęcamy wszystkich zmotoryzowanych Mirków i Mirabelki do pobrania apki i przejścia na płatności mobilne z ORLEN Pay.
Pobierz orlen_lite - Cześć Wykopowicze!

Sytuacja z #koronawirus jest ciężka, ale czasem wy...
źródło: comment_1584021544h3KDDpBxWCtaoMyhfgjaUe.jpg
  • 234
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orlen_lite: założyłem konto, ale potem zorientowałem się, że tankuję u Was raz na pół roku (ostatnio luty, wcześniej lipiec), bo w Łodzi macie drętwo rozlokowane stacje. W sumie szkoda. Na każdym kroku tylko Circle K, BP albo Amic.
@krenciol: tak, dodaje po rejestracji karte vitay i za każdym razem Ci będzie podczas płacenia dodawało punkty

@Xtreme2007: ja miałem sytuacje taką, że na stacji gdzie są dwa stanowiska ja stałem przy pierwszym a za mną inny klient tankował. Widać było, że od niego pasażer poszedł płacić a on w samochodzie czekał i gdy zobaczył że po zatankowaniu wsiadam do auta i próbuje odjechać to zajechał mi drogę :D wyskoczył
@orlen_lite: Korzystam od bardzo bardzo dawna! Świetna APKA!

@a231: to sobie załóż jakiegoś prepaida, co kolwiek. Tymczasową z revoluta.

Ja mam podpiętą kartę firmową - FV za paliwo pokrywa się z zejściem kasy z konta firmowego. Lepiej być nie mogło.
@Horvath: jak na jednej stacji zrywałem przez kilka tygodni kody i w końcu #!$%@?łem kierownika strasząc ich zgłoszeniem do orlenu to przestali przyklejać
@MentorPL: a po co komu blik? Raz podpinasz kartę i zapominasz. Miałbyś przełączać się na orlen mobile. wybrać blik, do banku, zapamiętać kod BLIK, do Apki orlen wpisać go, z powrotem do Banku potwierdzić, i z powrotem do apki orlen sprawdzić czy przeszła płatność? Pogięło?

Raz podpiąłem kartę i zapomniałem. Wyjmuję telefon, odpalam aplikacje, klikam Orlen PAY, skanuje kod, Potwierdź, wpisuje PIN, potwierdzić. - zapłacone
@Km1eciu nie możesz zrobić zdjęcia faktury i wysłać księgowemu mailem?


@wooster: a po co marnować papier? i zbierać potem makulature w domu? Założyłem sobie filtr na poczcie że pocztę od orlen pay przesyła do księgowego dalej
@d_kwi: jak jest z podawaniem nr rejestracyjnego, czy przy płatności czy jedno konto = jedna tablica


@mic_rys: Możesz go w ogóle nie podawać. Przy zakładaniu konta podajesz numer rejestracyjny, który potem domyślnie wskakuje przy płatności, ale można go usunąć/zmienić. Nie jestem pewien co się dzieje jeśli numer z aplikacji nie zgadza się z tym rzeczywistym, widocznym na kamerach stacji benzynowej.