Wpis z mikrobloga

@Thachi a wystarczy sobie wejść na pierwszy lepszy growy serwis albo w Google wpisać jedno zapytanie żeby się dowiedzieć, że redzi oficjalnie mówią o tym, że w kolejnej grze nie będzie ani geralta ani ciri.
  • Odpowiedz
@neo_vir: nigdzie nie zostalo potwierdzone oficjalnie ze nie bedzie ich wcale w grze, ba, jedna z koncepcji mowi ze to Ciri moze byc glowna bohaterka, co nie byloby glupie, bo mozna rozszerzyc rozwoj bohatera o magie, a nie tylko machanie mieczem. No i Ciri ma odpowiedni "fame" w swiecie gry, odpowiednio szerokie znajomosci, bo taki Lambert jak sam stwierdzil, jest prostym wiedzminem, wykonujacym zlecenia na utopce, i nie brata sie
  • Odpowiedz
@Filippa: ekhem XD ale nigdzie nie zostało powiedziane wprost, że następna gra to Wiedźmin:

Zaraz po zakończeniu prac nad 'Cyberpunk 2077' prace nad kolejnym tytułem ruszą z kopyta" - powiedział prezes.

Jak przypomniał Kiciński, spółka zawsze zapowiadała, że chce tworzyć kolejne gry w uniwersum "Wiedźmina".

"Nic się nie zmieniło" - powiedział.

"Mamy dwa światy i w ramach tych światów chcemy tworzyć gry - w związku z tym wszystkie zaplanowane na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slapdash dobrym pomysłem byłoby pokazanie czasów z sagi. Np. kiedy kompania Geralta wyruszyła na wyprawę, żeby uratować Ciri z łap Vilgefortza
  • Odpowiedz
@Filippa:

ja na ich miejscu robiłabym trzeci dodatek


To by mnie tez najbardziej zadowolilo, ogolnie jak dla mnie mogliby robic takie Krew i Wino w innych krainach, kazdy taki dodatek bralbym na premiere z bananem na twarzy. Kovir i Poviss, Zerrikania, Nilfgard, ile by takich dodatkow nie zrobili zawsze bym zacieszal :)
  • Odpowiedz
Historia Ciri jest bardzo ciekawa w ksiazkach Sapkowskiego, no i daje znaczne mozliwosci adaptacji (podroze pomiedzy swiatami, rownie dobre zdolnosci wiedzminski, etc.). Poza tym, termin wydania pewnie zbiegnie sie w czasie z sezonem 3 i/lub 4 na Netflixie gdzie rola Ciri bedzie znacznie wazniejsza niz w 1szym sezonie,

W sumie to nawet adaptacja samych ksiazek bylaby super. Wiedzmin 1szy tylko troche o nie zahaczyl, podczas gdy 2 i 3ci maja miejsce juz
  • Odpowiedz
taki Lambert jak sam stwierdzil, jest prostym wiedzminem, wykonujacym zlecenia na utopce, i nie brata sie z wladcami.


@Dante27: Głowy nie dam, ale mam dość mocne przekonanie, że mówił o tym Eskel. Przy czym osobiście nie uważam, że gra "prostym wiedźminem" byłaby czymś złym. W W3 to właśnie spora część pobocznych zadań, czy wątki z DLC były lepsze od głównego wątku ratowania Ciri i świata. Równie dobrze moglibyśmy grać Lambertem,
  • Odpowiedz