Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale teraz mogą przydać się ci śmieszni youtuberzy. Rząd zamiast wygłaszać, jakieś apele to młodych powinien we współpracy z paroma najpopularniejszymi przemówić do nich. Bardziej dotrze znana mordka z yt, niż rodzic czy minister z tv.

#koronawirus #2019ncov #polskiyoutube
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pusiarozpruwacz: oni takie szambo mają w głowie, że jeszcze różowowłosy typ prędzej zwoła spotkanie swoich fanów w galerii, aniżeli wystosuje taki apel. Choć z drugiej strony mogli by zwietrzyć na tym okazję i pokazywać swój lifestyle w czasie kwarantanny
  • Odpowiedz
@Rafikov: oni sami z siebie nie. Chodzi mi też od strony rzadowej. Przecież z tym dużo zachodu nie byłoby. Kontaktujesz się z paroma gwiazdami i dajesz główne punkty, które mają zawrzeć w swoim filmie i tyle. Mniej czasochłonne niż, jakieś kampanie w tv i gazetach, a zasięg ogromny( szczególnie po zamknięciu szkół).
  • Odpowiedz
25 000 PLN netto, tylko proszę o szybką decyzję, bo producent papieru toalotewegp Velvet chce robić czelendż na kanale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bardziej dotrze znana mordka z yt, niż rodzic czy minister z tv.


@pusiarozpruwacz: niestety, jestem tylko umiarkowanie znaną mordką z YT, ale staram się jak mogę ludziom pomagać podejmować spokojne, racjonalne decyzje...
  • Odpowiedz