Wpis z mikrobloga

Strefa Płatnego Parkowania powiększa się już 14 kwietnia o parę kolejnych ulic. A co w przypadku, kiedy jestem mieszkańcem jednej z tych ulic, ale mam auto służbowe? Auto nie należy do mnie, jedynie je użytkuję. Jakaś szansa na abonament 120 zł/rok?
#lodz
  • 8
  • Odpowiedz
@robertpatrykk: to ciul Ci w pupe wg radnych, nic nie zrobisz, musisz byc w dowodzie wpisany. Taki system przed oszukiwaniem że mieszkaniec będzie udawać że ma kilka aut, a w dowodzie go nie ma. Ja przez nieprzerejestrowane auto tez nie mogem kupic abonamentu.
  • Odpowiedz
@robertpatrykk: jeżeli jesteś zameldowany na ulicy z płatnym parkowaniem i użytkujesz firmowy pojazd tylko przez siebie to bez problemu dostaniesz taki abonament. Z tego co było kilka lat temu w moim wypadku potrzebny był papierek z firmy że jesteś użytkownikiem tego pojazdu i parkujesz go w miejscu zamieszkania. Najlepszym źródłem informacji będzie po prostu telefon do źródła.
  • Odpowiedz
Z tego co było kilka lat temu w moim wypadku potrzebny był papierek z firmy że jesteś użytkownikiem tego pojazdu i parkujesz go w miejscu zamieszkania.


@SeriousDude: umowa najmu bądź dzierżawy wymagana... nie zawsze da się załatwić od pracodawcy.

Osoba zameldowana może posiadać pojazd na podstawie:

własności,

współwłasności,

umowy leasingu,

umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, w przypadku umowy kredytu na zakup samochodu,

umowy najmu lub dzierżawy zawartej z podmiotem, który w ramach
  • Odpowiedz