Wpis z mikrobloga

Ja j---e. Jednak jak polakowi nie przyjebiesz pałą to nie zrozumie. Gówniaki sobie robią masowe imprezy, bo szkoły zamknięte. Przecież tu trzebaby wprowadzić godzinę policyjną żeby te społeczeństwo opanować jakoś.
#koronawirus
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruqu: nie ma się co denerwować, trzeba przyjąć, że odegra się scenariusz czerwony - czyli 60-70%+ zakażonych i już nic się nie da zrobić. Trzeba się teraz martwić o siebie i swoją rodzinę. A reszta niech się bawi jak chce.
  • Odpowiedz
Niby macie racje ale wciąż nie mogę w to uwierzyć. Na serio polaków trzeba trzymać za mordę twardą ręką bo inaczej zachowujemy się jak zwierzęta.
  • Odpowiedz
@Kruqu: teraz widać, dlaczego starsze osoby tęsknią za komuną, bo przynajmniej debili ktoś trzymał za ryj i jako tako był porządek. Nie chodzi mi o to, że było lepiej, bo nie było. Ale przykład Chin pokazuje, że radzą sobie z epidemią dzięki dyktaturze i trzymaniu za ryj debili.
  • Odpowiedz
@Kruqu: Nie rozumiem płakania, że Polacy to, i Polacy tamto. We Włoszech było tak samo. Wiadomo, że pokolenie wychowanie w czasach dobrobytu nie będzie potrafiło funkcjonować w czasie kryzysu xD
  • Odpowiedz
@unikalny3: tylko, się ta reszta może mieć na Ciebie wpływ. Roznosząc ten wirus szybko zabraknie miejsca w szpitalach, bo sprzętu to i tak już prawie nie ma. Ty wyjdziesz tylko do sklepu, tam się zarazisz od któregoś z tych dzieciaków, zaniesiesz to do domu i szybko okaże się, że nawet nie ma jak i czym ratować Twoich rodziców czy dziadków.
Więc niby niech każdy dba o siebie, ale powinny być
  • Odpowiedz
@AnarchoKapitolizm: Wlochow tez powinno się trzymać twarda ręką.

Dojrzale społeczeństwo potrzebuje luźnych norm i zasad, których dobrowolnie przestrzega dla dobra ogółu, a bydło potrzebuje pastuchów i ogrodzenia żeby się nie rozpierzchło.
  • Odpowiedz