Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: Przytaczałem tutaj wypowiedź Brawna że jeśli jeden zespół nie będzie mógł wystartować to wyścig może się odbyć ale nie będą przyznawane punkty. Muszą minimalizować straty. Chiny wyleciały to kilka godzin mniej transmisji, reklam , ekspozycji logotypów itd. Jak wyleci jeszcze Australia to straty będą jeszcze większe.
@sEB-q: Ja tez nie kumam idei przeprowadzenia wyscigu bez punktow. Co to mialoby byc? Rozszerzony weekend testow? Ze strategicznego punktu widzenia zespolom z topki bardziej oplacaloby sie dalej sandbaggowac niz pokazac rzeczywista forme.
@sEB-q: Myślę że chodzi głównie o transmisje telewizyjne. Ileż to razy w skokach była sytuacja że odwlekano zawody o 30 min. Później o kolejne 30 min. I kolejne 30 min. A później ogłaszali zakończenie zawodów. A transmisja tv trwała. I organizatorzy i reklamodawcy i stacje tv były zadowolone.
Ja tez nie kumam idei przeprowadzenia wyscigu bez punktow. Co to mialoby byc? Rozszerzony weekend testow? Ze strategicznego punktu widzenia zespolom z topki bardziej oplacaloby sie dalej sandbaggowac niz pokazac rzeczywista forme.


@smutny_kojot: Ratowanie finansów. W obecnej sytuacji wychodzi na jaw prawdziwa twarz F1 i jej włodarzy. Dorna odwołuje rundy prewencyjnie, NBA zawiesza rozgrywki, nawet tak chciwe środowisko jak europejskie ligi piłkarskie dostosowuje się do sytuacji. A F1 mając poważne podejrzenie
@barystoteles: Wszystko super tylko jak przekonac potencjalnego widza, ze warto sledzic wyscig o pietruche. Zespoly musialyby zapewnic, ze walka bedzie odbywac sie normalnie tak jak w przypadku rywalizacji o punkty, a to moze byc trudne. Fifa niby sie czesciowo dostosowala i wiekszosc meczy jest rozgrywanych przy pustych trybunach, ale mecze tocza sie o jakas stawke i druzyny nie odpuszczaja rywalizacji. Mysle ze w wyscigu o nic zespoly z powodu czystej zimnej
Wszystko super tylko jak przekonac potencjalnego widza, ze warto sledzic wyscig o pietruche.


@smutny_kojot: Podejrzewam, że narracją w stylu "Oglądajcie bo nie wiadomo kiedy będzie następny wyścig" ( ͡° ͜ʖ ͡°) A zespoły jak to zespoły, zawsze pójdą po linii najmniejszego oporu.