Wpis z mikrobloga

@prodigi: operatorzy to wygląd twojej postaci. są podzieleni na dwie drużyny ma to znaczenie gdy grasz w normalne tryby gry (team deatchmatch albo ground war), ale w warzone wyglądem twojej postaci będzie postać z twojej ulubionej frakcji (ulubioną frakcję ustawiasz przyciskiem R w tym menu operatorów).

loadout to twój zestaw broni, który wybierasz sobie na początku normalnego matchu (team deatchmatch, deathmatch, ground war). w trybie warzone możesz sobie wykupić wybranie loadoutu
@vd1cct: Dzieki.
Tych operatorow idzie kupowac za jakas walute w grze czy wszystko za prawdziwy hajs?
Te perki z loadoutu dzialaja w Warzone?
Zeby ulepszac bronie musze nabijac na nich levele poprzez ich uzywanie?
Tych operatorow idzie kupowac za jakas walute w grze czy wszystko za prawdziwy hajs?


@prodigi: Część operatorów zdobywa się za wykonywanie różnych zadań w grze np. zabicie 400 przeciwników LKM-ami, innych za zakup battlepassa i nabijanie poziomów, albo kupienie jakichś pakietów w sklepie. Powinieneś mieć napisane jak najedziesz na nich myszką.

Te perki z loadoutu dzialaja w Warzone?


Tak, po kupieniu loadoutu, perki też działają.

Zeby ulepszac bronie musze nabijac na
@vd1cct: Dzieki.

No rzeczywisice slamazarnie to idize w Battle Royale, a watpie zebym sie przekonal do dawania pieniedzy Activision, bo team deathmatche mnie malo kreca.

Mam jakies 2 epickie bronie w armory ktore fajnie wygladaja, ale jak przechodza do loadoutu to nie moge ich wybrac? Musze miec odblokowany dany level na broni?
@prodigi: Na armory to bym nie patrzyl, z tego co wiem to jeśli używasz stamtąd broni to nie dodaje ci nawet do niej doświadczenia, ale mogę sie mylić xD. Nie wiem po co to jest w tej grze. A jeśli chodzi o dawanie pieniędzy activision to racja. Ja tą grę pierwszy raz kupiłem na premierę, ale przez jakieś 2 miesiące nie potrafili jej naprawić na PC i crashowala na 4 rdzeniowych