Wpis z mikrobloga

@love2spooch: w d*pie mam co czujesz. Nie masz prawa obrażać Włocławka. Wyjechałeś spoko. Twoja sprawa, ale od Włocławka wara. Tacy jak ty niszczą ciężką pracę tych, którzy chcą zmienić Włocławek. Jest ci dobrze u nowej partnerki to tam bądź, ale nie rób z Włocławka dz*wki. Po prostu zamknij ryj. Nie mieszkasz to się nie odzywasz, proste.
  • Odpowiedz
@love2spooch: W nowym miejscu na pewno nie pozwolą ci na krytykowanie ich miasta, więc się naucz. To ty jesteś problemem ze swoją mentalnością, a nie Włocławek. A patologia to ty. To tak jakbyś wyjechał do Niemiec i mówił, że Polska ssie k*tacha, bo w nowym miejscu za podcieranie tyłka niemcowi dostajesz tysiąc euro. Mentalna bieda - typowy janusz z ciebie.
  • Odpowiedz
@love2spooch: widać, że w nowym miejscu ciągniesz :)

"Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie nie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i ją dostaje wprost proporcjonalnie do osiąganych zysków. Przychodzę dzisiaj normalnie do pracy i jak zawsze Szef rano poda mi rękę i życzy miłego dnia.Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie
  • Odpowiedz