Wpis z mikrobloga

Apel o wsparcie - czyli pewnie wolontariat?


@Variv: tak, kilka razy padło, że wolontariat
mentalne pisowskie średniowiecze

@hahaha666 Gnidy bez honoru i przyzwoitość. Cała dobra zmiana. Ha tfu.
Przeraża mnie to co się wyprawia wśród młodych jeśli chodzi o tok myślenia. Nie pomagać, olać, osrac, nie jesteście nic winni temu krajowi.
Bardzo dobrego lekarza #!$%@? nie tylko warsztat ale i to ze działa poniekąd z powołania. I teraz jest świetny egzamin dla przyszłych lekarzy. Jeśli ktoś naprawdę chce zostać lekarzem myśle ze nie zawacha się pomagać mimo świadomości ryzyka.
Lekarz to nie tylko zawód ale i poniekąd służba jak strażak
Bardzo dobrego lekarza #!$%@? nie tylko warsztat ale i to ze działa poniekąd z powołania.


@Bossy: dają gdzieś kredyty na mieszkanie na to powołanie czy z łaski swojej nie zauważyłeś zmiany ustroju i nadal żyjesz w mentalnym prlu?

Karczewski 400 tysi wyciągnął to sobie może z powołania pracować jak mu na głowę nie pada
nie tylko warsztat ale i to ze działa poniekąd z powołania.


@Bossy: z powołania mają dawać na siebie pluć i mają przymknąć oko na to, że władza przy pomocy swoich mediow nastawila przeciw nim polowe spoleczenstwa? Mam przypomniec "niech jadą" "kanapki z kawiorem" i "egzotyczne wczasy"? Pokaż lekarzu co masz w garażu? Ja im sie dziwie że jeszcze nie jebneli tej patologii w #!$%@?.
@hahaha666: Student kierunku medycznego bez doświadczenia będzie miał okazje je nabyć. Poza tym kierunki lekarskie są właśnie po to, żeby nauczyć się dobrze pomagać ludziom - w czym problem?

Zazwyczaj zawodowi prawnicy robią określony procent spraw pro bono, tak w ramach idei szerzenia pomocy prawnej, a aplikanci zawodów prawniczych odbywają praktyki - analogicznie więc taki student medycyny, który normalnie jest bezużyteczny będzie miał okazje się przydać chociaż w ograniczonym zakresie i