Wpis z mikrobloga

@kvbvs: co oni się tak na tę srajtaśmę uparli?! Nagle się hype zrobił. Brudną dupę można, a nawet powinno się raczej myć niż rozmazywać gunwo. Ech, zaprowadzić arabską higienę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kvbvs: zastanawia mnie na #!$%@? p0lskom tyle rolek papieru, chyba będą je #!$%@? jak ryż się skończy ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kvbvs: to jest #!$%@? dramat, jak się ma szczęście czeka się "tylko" pół godziny, żeby sobie jedną zupkę chińską kupić xD
  • Odpowiedz
@kvbvs ja nie kupuje na zapas takich ilości, tzn jak jestem w markecie raz na dwa miesiące to robię wielki zapas wszystkiego, ale ci co pamiętają jak dupę wycierali Trybuna ludu to nie dziwię się że wolą kupić papieru za zapas
  • Odpowiedz
tylko problem jest taki, że zapasy jedzenia są wystarczające i w sklepach nic nie zabraknie. Paradoksem jest to, że w mediach (a nawet pan super premier powiedział to otwarcie) mówili, że to nie jest potrzebne ale starych ludzi nakręca to jeszcze bardziej i bardziej. Wystarczyłaby jedna chora osoba tam i pewnie 15% z tych osób nie byłoby do 2 tygodni czasu


@kvbvs wydaje mi się że problem jest nieco inny. Nie wydaje
  • Odpowiedz
@kvbvs: A może po prostu wiedzą, że kiedy to jebnie to będą się starali ograniczać wychodzenie z domu i korzystać z zapasów? Będąc w grupie ryzyka raczej tym tokiem rozumowania bym się kierował a nie tym, że czegoś braknie.
  • Odpowiedz
@kvbvs:

tylko problem jest taki, że zapasy jedzenia są wystarczające i w sklepach nic nie zabraknie. Paradoksem jest to, że w mediach (a nawet pan super premier powiedział to otwarcie) mówili, że to nie jest potrzebne ale starych ludzi nakręca to jeszcze bardziej i bardziej. Wystarczyłaby jedna chora osoba tam i pewnie 15% z tych osób nie byłoby do 2 tygodni czasu


Nie chodzi o to czy zabraknie czy nie, tylko
  • Odpowiedz