Wpis z mikrobloga

Koronawirus na dobre rozszalał się w Polsce. Media sieją panikę, przestrzegając tym samym przed zachowywaniem higieny osobistej.
Miejsce akcji: jeden z Lidlów w moim mieście. Przechodzę obok działu z pieczywem. Zasłyszałem urywek rozmowy, ojciec zwrócił się do swojej małoletniej córki:
- Tylko wybierz ciepły chlebek. Te z brzegu są zimne? Zobacz tam głębiej.
Nie, nie miała na dłoniach żadnej jednorazówki.
Ręce #!$%@? opadają.
#zdrowie #koronawirus #polska #lodz #patologiazmiasta
  • 16
  • Odpowiedz
prawie każdy


@ambiwalentny_dzieciak: Ale nie każdy. W tych których są piekarnie pomiń jedną osobę - kierowcę - bo tam będzie to piekarz i osoba wykładająca towar na regały.

pracowników pracujących w bezpośrednim kontakcie z żywnością obowiązują jakieś higienowe procedury


@ambiwalentny_dzieciak: wydaje mi się, że nigdy w ten sposób nie pracowałeś + nie masz pojęcia jak się ma przestrzeganie procedur do polskich pracowników
  • Odpowiedz
@ambiwalentny_dzieciak: Nie jestem szefem za to Ty jesteś ignorantem i nie potrafisz się przyznać do błędu. Procedury w Polsce są na wypadek kontroli, które jak wiemy zdarzają się bardzo rzadko albo wcale. Baba drapie się po cipie, po czym odbiera z regału piekarniczego chleb i kładzie Ci go na półce, a Ty się martwisz, że dziecko go dotknęło. O losie...
  • Odpowiedz