Wpis z mikrobloga

@Lipathor: dla mnie większość na głównej to fejki ale widziałem wiele niewygodnych informacji zakopywanych wiecznie przez te same osoby, które widuje tu codziennie. No i ta walka o plusy xd. Informacja o księdzu, który chce więcej niedzielnych mszy wrzucona wczoraj chyba z 5 razy. Na porannej odprawie losujecie kto wrzuca i o której? Czy kto pierwszy ten lepszy ale musi minąć co najmniej godzina od wpisu kolegi?
widziałem wiele niewygodnych informacji zakopywanych wiecznie przez te same osoby

@VrubeL: dziwnie piszesz kłamstwa i pomówienia


@Lipathor: co w tym jest kłamstwem/pomówieniem? Pula kont zakopujących "niewygodne informacje" nie jest zbyt wielka żeby nie zauważyć ich nieustannej powtarzalności.
@Lipathor: nie wiem od czego to zależy. Pewne konta jakby stały na straży tego co może wejść na główną, a co nie. Nie sugeruję, że to boty, ale zauważalne jest, że jest to grupa aktywnych, bo często skutecznych, użytkowników.
@Lipathor: @ZaplutyKarzelReakcji: @GordonL:
Dobra Panowie nie chce mi się wojenek politycznych uskuteczniać bo ostatnio i tak za dużo piszę. Wygrana w dyskusjach politycznych w internecie mnie nie jara a od plusików wole argumenty. Wykopaliście znalezisko o fejku w TVP dotyczącym Grodzkiego. Od razu wykopuje Gedeon (cichy uzytkownik), potem Widor, fork in pork(kolejne puste konta, no chyba że tylko plusują) A Thon udostepnia szerzej. Tak jak pisał Enviadro wasze nicki
Widor, fork in pork(kolejne puste konta, no chyba że tylko plusują)


@VrubeL: Zarówno jeden jak i drugi ma na swoim koncie wypowiedzi na mirko. Fork in the pork ma ich nawet sporo w ostatnim czasie. Nie są to "puste konta".

Nie wykopała tego znaleziska nawet jedna zielonka.
Bo wszyscy naruszali regulamin


@GordonL: Może tak może nie? Dziwię się tylko, że wczorajszy atak na mirko przeszedł bez większego echa. Kilkadziesiąt pomarańczowych kont punktujących jak wujowo zabezpieczony jest ten serwis, ba nawet sugerujących co trzeba zmienić a dziś cisza. Nic się nie stało. WTF. no i ten cytat, który wrzuciłem.
@Enviador: @VrubeL: i o to chodzi, możecie nam zarzucać, że kopiemy czy zakopujemy pod poglądy, nie chce się tu o to spierać, tu chodzi o co innego. 'Lewackie' konta są dobrze znane, jest jakaś tam ilość osób i tyle. a jak pojawiają się niektóre znaleziska zbiasowane na prawo (zazwyczaj) to w wykopujących są konta, które poza tym nigdzie indziej się nie pojawiają. IMO to są właśnie poprzejmowane albo specjalnie założone
Kilkadziesiąt pomarańczowych kont punktujących jak wujowo zabezpieczony jest ten serwis, ba nawet sugerujących co trzeba zmienić a dziś cisz


@VrubeL: Hmm?
Nawet nie wiem o co chodzi