Wpis z mikrobloga

Jadac dzisiaj do pracy podszedl do mnie 'znajomy' z czasow liceum, z ktorym nigdy nie laczyly mnie jakies bliskie relacje. Dosiadl sie obok mnie i zaczyna nawijac, ale rozmowa srednio sie klei i robi sie niezrecznie, bo on by chcial sie dowiedziec, a ja nie bardzo chce sie dzielic moim zyciem z ludzmi, ktorych mam de facto w dupie xD na mirko juz troche siedze, wiec przesiaklam i pomyslalam, zeby jak typowa #aneta z #fmgroup zaczac mu opowiadac o jakiejs wyimaginowanej firmie, ze wystarczy ze wplaci mi 200zl, potem znajdzie 3 osoby, ktore wplaca jemu itd, dzieki czemu w ciagu 5 iteracji bedzie milionerem xD nie minely 3 minuty, a ten sie zrywa i mowi ze zapomnial biletu kupic i musi biec do biletomatu. cel osiagniety, znow siedzialam sama xD ale nie rozumiem, czemu widzac osobe, z ktora nie zamieniles nigdy nawet slowa podchodzisz i probujesz gadac? nie wystarczy kiwnac glowa, ewentualnie powiedziec 'czesc' i zyc dalej swoim zyciem, nie wpieprzajac sie w nieswoje sprawy? cholerni exstrawertycy ()
troche #zalesie, troche ##!$%@?, no ale lubie po prostu cisze, zwlaszcza o 7 rano, kiedy w glowie jeszcze widze w glowie obraz cieplej poscielki, z ktorej wyrwal mnie janusz paskudny wyzyskiwacz zlodziej cebulak
  • 55
  • Odpowiedz
@sramnawas: Rozumiem że to spowodowane twoim introwertyzmem. Spoko, ja np. jestem ekstrawertykiem i lubie sobie gadać z ludźmi i których dawno nie widziałem and shit. Za to swoim wpisem pokazujesz ze jesteś po prostu gburem.
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic

>z tyłu głowy miał pewnie te wszystkie rady w stylu "wyjdz do ludzi i zagaduj do nich żeby nie skończyć samemu w piwnicy".


dlatego nie dziwię się OPce, że nie chciała rozmawiać z naiwniakiem i przygłupem xD
  • Odpowiedz
nie rozumiem, czemu widzac osobe, z ktora nie zamieniles nigdy nawet slowa podchodzisz i probujesz gadac? nie wystarczy kiwnac glowa, ewentualnie powiedziec 'czesc' i zyc dalej swoim zyciem, nie wpieprzajac sie w nieswoje sprawy? cholerni exstrawertycy ()


@sramnawas: może on chciał się wpieprzyć w twoje cipsko swoim kutorem, więc rozmowa z tobą wydaje się logiczna jako pierwszy krok do osiągnięcia tego niecnego celu (
  • Odpowiedz
@sramnawas: Ale rak w komentarzach. Po pierwsze, kobieta wam nie jest nic winna i nie musi z wami rozmawiać jeśli tego zwyczajnie ku^wa nie chce. Po drugie, wiecie że kobiety to też ludzie i miewają gorsze dni oraz momenty i zwyczajnie chcą pobyć same?
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: Przejrzyj sobie tag przegryw, tam wykopowicze piszą ciągle że nie lubią jak ktoś do nich zagaduje i się klepią tam po pleckach. Was boli tylko fakt, że OP jest kobietą, więc jak ona śmie i musicie ją ''ustawić do pionu.'' ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Azar44: no jakby to byl chad z kwadratowa szczeka to wiadomo, ze bym go nie potraktowala tak jak tego zapryszczonego przegrywa xD moze nawet bym sie przytulila i pochwalila dobry wybor perfum. A moze nawet zaproponowalabym wspolne wyjscie wieczorem, z perspektywa bolcowania u mnie jak juz moj niebieski wyjdzie do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz