Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:00:01, Środa, 11 marca 2020. Imieniny: Ludosława, Konstantyna, Benedykta. Słońce wstało dziś o 06:11. Świecić będzie 11 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:42. Ciemna noc zapadnie o 18:59, ale gwiazd można wypatrywać od 18:18.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalaGlupiaMiejscowosc01: Masz rację pójdę dokupić jeszcze kilka butelek xD Nazywajcie mnie prepersem
@mobutu2: Kurde, przy każdym swoim wpisie wstawiaj jakieś wyjaśnienie. Jestem konkretnym człowiekiem, który lubi rozumieć o co chodzi. Ja nie wiem czy to jakiś szyfr, wiadomość dla tajnych służb, czy powinienem się śmiać, a może to zagadka xD O co tu chodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mobutu2: но вам не надо писать в этом алфавиту по польским языку ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wynalazek_one: I prawidłowo! Nie będzie czekać aż sami go w--------ą. Dobra decyzja. Czas chyba odłączyć od prądu radio bo już nie będzie mi aż tak potrzebne jak przez ostatnie 24 lata ()

K---a jestem załamany! Właśnie to radio straciło ostatnią ostoję walki ze zmianami (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sikorka2017: no to już wygląda jak mało śmieszny żart ( ͡° ʖ̯ ͡°). Wiara wiarą ale nie przypominam sobie takich fanaberii jak szalała ptasia grypa.
  • Odpowiedz