Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:00:01, Środa, 11 marca 2020. Imieniny: Ludosława, Konstantyna, Benedykta. Słońce wstało dziś o 06:11. Świecić będzie 11 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:42. Ciemna noc zapadnie o 18:59, ale gwiazd można wypatrywać od 18:18.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 36
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Wejszlo: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @Tanczacy_paralityk @risottow2minuty:
Dzień dobry wszystkim, a kto dzisiaj ma wolne? A no ja mam! Tak więc od rana śniadanko, jakieś sprzątanko i takie tam. Aktualnie w Poznaniu
TomTailor100 - @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazekone: @Tanczacyparalityk: ...

źródło: comment_1583917221sqJaEsCoyoYoq9DYSoMkXY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MalaGlupiaMiejscowosc01: @Dioddy: @wynalazek_one: @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @AllGoesWrong:
@micke: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @rajjj: @unizony_czlonek: @rajjj: @Dddkop: @buczubuczu: @mobutu2: @Dziesion: @Sikorka2017: @wyinwidualizowany: @Pjotsze: @shitty_support: @slabehaslo: @Tanczacy_paralityk

Hejka na szybko i wracam do pracy :D

@TomTailor100 tak jak wspominałam, moj market ma pelne półki w razie jakby brakowalo ci lekarstw. Poszłam wczoraj po chleb i zapomniałam
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @Dioddy: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Cześć kochani! Jak już wszyscy wiedzą uczelnie zamknięte, więc studenciaki siedzą w domach. Czy to dobrze? Nie wiem, ale jak już ktoś został zarażony to w tym momencie ludzie jadąc do domu rozniosą wirus
  • Odpowiedz
@algus: galerie handlowe i bary tętnią życiem. Jak już chcą to powinni zamknąc wszystko, a tak nie ma to najmniejszego sensu. To jest takie pierdzielenie żeby coś pozornie zrobić.
Kierowcy zaczynają chorować, także może być nieciekawie z dostawami.
  • Odpowiedz