Wpis z mikrobloga

  • 0
Planuję kupić słuchawki do grania na ps4 i słuchania muzyki na telefonie. Zastanawiam się nad hyperx cloud alpha albo hyperx cloud 2. Od sprzętu oczekuję ostrego wyciszenia otoczenia, niezłego bassu i przede wszystkim wygody gdy będę je trzymać na łbie. Aktualnie korzystam z hyperx cloud stinger core i lekko mówiąc nie porywają.. dźwięk niby okej, ale po krótkim czasie słuchawki stają się zbędnym balastem na głowie, a wyciszenie też takie sobie.
Nie ukrywam, że słuchawki będą głównie podłączone do dualshocka 4 więc nie wykorzystam w pełni ich potencjału, ale liczy się głównie wygoda/wyciszenie i fajnie, że w obydwu modelach można odczepić mikrofon, który jest mi zbędny. Tylko który model wybrać?

#ps4 #hyperx #sluchawki
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@detero: korzystam od pół roku z cloud 2 na pc, z PS4 z tymi słuchawkami jeszcze nie miałem kontaktu. Ale jeśli chodzi o pc to jak dla mnie świetnie tłumią otoczenie (nawet jak ojciec wchodzi do pokoju i coś mówi do mnie z metra to muszę je odgiąć żeby
  • Odpowiedz
@detero: warto zauważyć, że są to słuchawki domowe. Jeśli myślisz, że pojeździsz sobie na rowerze albo posłuchasz muzyki w wietrzny dzień to sorry ale pałąk świszczy jak zły. Dokup też od razu kabel do tych słuchawek bo pilocik się szybko psuje i będziesz miał nierówną głośność.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Baccon okej dzięki za radę, zdaję sobie sprawę, ale kupuję je tylko do domu, posiadam już słuchawki douszne bezprzewodowe jbla na wypady.
  • Odpowiedz