Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lekjam: Fejki nie działają. Niantic w ostatnich miesiącach wprowadził szereg zabezpieczeń których już nie sposób obejść a każda osoba która w przeszłości używała fejka dostała bana na każde konto. Bardzo się cieszę że po takim czasie dosięgła ich sprawiedliwość za używanie fejka. Byli największymi szkodnikami w grze a mnie bolała dupa gdy chwalili się na tagu nowymi shiny złapanymi z kanapy gdzie ja muszę #!$%@?ć przy 0 stopniach by chociaż zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DPary: co ty, legitnie gram. Na reddit masz dział gdzie udzielają się fejki i jakoś wszystko tam leci po staremu. Niantic nic z tym nie robi. Może i ogarniają zabezpieczenia ale co z tego jak zaraz znowu je obejdą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzasPogardy: Ostatnio widziałem że był ban wave i jakiś fejk przestał działać to otwierałem szampana z radości ale jak piszesz chyba znowu mają się dobrze.. Ehh zasrane fejki
  • Odpowiedz
@CzasPogardy: na reddicie jest płacz bo były mass bany głównie użytkowników ispoofera na iphone czyli 90% fejkow z ameryki, i teraz jest płacz jak się androida obsługuje i jak bez doktoratu z informatyki zrobić root xd
  • Odpowiedz