Wpis z mikrobloga

  • 220
Żona wygnała mnie dzisiaj do sklepu bym zrobił zapasy przed epidemią wirusa. Wybrałem się do Żabki i spotkałem koleżankę mojej córki ze szkoły podstawowej. Z początku jej nie poznałem, ale odwróciła się do mnie, uśmiechneła i powiedziała "dziendobry". Kupowała czipsy i chrupki kukurydziane. Zatrzymała mnie i chwile porozmawialiśmy. Podobno ma już chłopaka i studiuje w Krakowie. Kurde, ale wyrosła. Kiedy ostatnim razem odwiedzała nasz dom, była płaska jak deska, nosiła aparat na zebach i oglądała z córka Disney Channel. Wyjąłem telefon, udałem że skanuje kod QR i cyknełem zdjecie. Mirki, musicie zobaczyć to dupsko :O

#koronawirus #coreczka #prokuratorboners #tyleczki #ladnapani #legginsy #wlosyboners #plodnajulka
Pobierz daeun - Żona wygnała mnie dzisiaj do sklepu bym zrobił zapasy przed epidemią wirusa. ...
źródło: comment_1583807808hGTnAxuqQ8aObt735TPoTg.jpg
  • 34
@Nitro_Express: Wyglądają tak, jak te. Są nienaturalnie długie i gęste, ich gęstość jest widoczna od spodu, tam jest ich więcej.
Zdjęcie w tym wpisie jest typowo instagramowe, więc to Cię tylko upewnia, że nie jest to "zwykła, szara dziewczyna".

Poprzyglądaj się ludziom, kiedy będziesz szedł do szkoły, zwróć uwagę na włosy. Szybko nauczysz się rozpoznawać takie rzeczy. I wpisz sobie w google grafikę: hair extension after i hair extension instagram.
@KRISSVector: Dlaczego "nienaturalnie długie"? No ok, nie są często spotykane, ale znałem kobiety z podobnie długimi i nie były to żadne "instagirl".

Zerknę na te hasła, które podałaś. Dzięki!

kiedy będziesz szedł do szkoły


Ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rafau16: A jeszcze z ciekawości zapytam - jak często chodzi do fryzera?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRISSVector: znam dziewczynę co ma takie włosy prawie że do kolan i też byś powiedziała że fejk? Nie neguje, że tu akurat są fejki bo dół rzeczywiście taki niezbyt wyraźny ale wciąż takie włosy można wychodowac