Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Ustawiłem na chwilę na GG zdjęcie chada, który wyglądał jak 17 latek. Był słodki i bardzo przystojny. Dziewczyny raczej się skapnely ze to fake. Poza jedna 32 letnia błoniara, która strasznie spermiła. Sama mnie znalazła i wypisywała co kilka godzin. Aż nie mogłem uwierzyć w to że ona tak na poważnie. Na zdjęciu wydawała się taka o 5/10, ale gdy poprosiłem ją o takie zdjęcie, na którym będzie ja dokładnie widać to okazało się, że ma nawet nie nadwagę, ale po prostu jest otyła. Wyobraźcie sobie jak takie... grubaski muszą mieć #!$%@? ego w kosmos przez spermiarzy w internecie skoro ona miała taka pewność siebie, że podrywała młodego przystojniaka i jeszcze sama siebie określiła jako ładną. Przypominam, kobieta po 30 i to jeszcze otyła.
#gg #tinder #spermiarzalert #spermochlip #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #blackpill #p0lka

Wołam @Blackpill_RAW bo kiedyś napisałeś podobny wpis o tym że nawet grube i stare kobiety mają powodzenie

@Nudziarz-Spokojny
  • 15
  • Odpowiedz
@Thachi: Ogólnie spermiary 30 letnie lecące na młodych chłopaków z przedziału liceum-studia to temat tabu jak gwałt kobiety na mężczyźnie, ale faktycznie takie kobiety istnieją i fantazja mature and young jest do spełnienia. W pracy kiedyś koleś opowiadał że dymał 34 latkę gdy miał 17 lat, ale to była jakaś ośledlówa a nie milf z fantazji młodych chłopców.
  • Odpowiedz
@Thachi: to teraz w ramach opozycji załóz konto na fejsie ze zdjęciem laski minimum 6-7/10 i dołącz do jakiejś losowej grupy nawet kupie sprzedam/nazwamiasta i zobaczysz ze po 1-2h bedzie conajmniej kilka zaproszeń do friendsów i wiadomosci od napalonych spermiarzy.

I teraz mi powiedz o czym to świadczy jak po obu stronach barykady sa takie jednostki
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: mi dziadzio opowiadal ze jego utrata prawictwa odbyla sie z baba 50letnia gdy on sam mial 15 lat,nie bedac wcale zadnym chadem ze swoimi 174cm wzrostu.Za to w opozycji moj stary 202cm giga chad stracil prawictwo w wieku 27 lat z moja stara ktora miala wtedy 17.Potem moj stary w wieku 40 lat zaczal masowo rOOchac baby jak na chada przystalo i dorobil sie 2 nieslubnych synow.Teraz #!$%@? 6
  • Odpowiedz