Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem, pytanie do raczej do tych mirków ruchających i #rozowepaski . Jestem z moją dziewczyną już 2 lata, ja 21lvl, ona 20. Mieszkamy osobno, z rodzicami. Problem jest z #seksy , które uprawiamy średnio dwa razy w tygodniu. Przez ten cały czas kiedy jesteśmy razem moja dziewczyna miała orgazm pochwowy 2 razy. Raz "udało mi się" zrobić to palcem, a drugi raz w pozycji na jeźdźca, natomiast był to chyba jeden z naszych pierwszych seksów. Ja wcześniej miałem dwie partnerki, ona żadnego, jestem jej pierwszym. Rucham całkiem dobrze, wytrzymuję spokojnie 25 minut, a jak sobie zwalę z 3 godziny przed, to mogę ładować nawet z godzinę i więcej. Kondycję mam, wyglądam całkiem dobrze, chodzę na siłownie, zdrowo jem. No i teraz tak; Ona twierdzi, że przez tabletki antykoncepcyjne ma zerowe libido. Nie podniecam jej w ogóle, gra wstępna mogła by trwać godzinę, a ona nadal będzie sucha. Czasami sama inicjuje seks, bo twierdzi, że mimo braku orgazmu, to seks daje jej przyjemność, uczucie bliskości, ale też dodała, że po części robi to dla mnie, bo wie, jaką mam z tego przyjemność. Ja próbowałem już chyba wszystkiego; kolacja ze świecami, drogie perfumy, feromony, długa gra wstępna, romantyzm, no wszystko co znalazłem w internecie i wymyśliłem- nic to nie dało, nadal nie doszła. Oczywiście rozmawiamy o tym, ona mówi, że nie wie co mam zrobić, żeby ona doszła. Dużą winę zwala na tabletki, że zanim zaczęła brać kilka lat temu to masturbowała się nawet i codziennie, a teraz nie ma w ogóle libido. Nie ma mowy, żeby odstawiła tabletki, bez nich ma nieregularny okres, bolące miesiączki i nie czuje się bezpiecznie podczas seksu. Stąd pytanie- CO ZROBIĆ? Tak jak mówię- próbowałem wielu rzeczy, jestem atrakcyjny, rucham dobrze. Ona nie ma libido przez tabletki rzekomo.

#pytanie #seksy #corobic #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: No niestety, ale wiele kobiet tak reaguje na antykoncepcję hormonalną. Często przy braku libido pojawiają się też symptomy depresji, tak więc uważaj tam na nią żeby się nie wyhuśtała przypadkiem. Jak ci na niej zależy to porozmawiaj z nią o porzuceniu tabletek (wymiana na inne zazwyczaj niewiele daje, takie czy inne tabletki powodują, że organizm wchodzi w stan "ciąży urojonej"). Jeśli dziewczyna nie ma innych problemów natury kobiecej jak:
  • Odpowiedz
SpoconaBarmanka: > Rucham całkiem dobrze
Hahha no właśnie nie, bo raczej niedobrze.
Dziecioku po co bierzesz się za takie rzeczy, jak seks, jak nawet nie potrafisz doprowadzi kobiety do orgazmu. Lol.
Gdyby mój facet, nie byłby w stanie sprawić mi tej przyjemnościowe, to raczej byloby oczywiste, że nie byłabym chętna na częste kontakty, bo po co, skoro nawet nie mogę dojść, a on dojdzie xD Ha tfu na was. Tak krzyczycie,
  • Odpowiedz
Gdyby mój facet, nie byłby w stanie sprawić mi tej przyjemnościowe, to raczej byloby oczywiste, że nie byłabym chętna na częste kontakty, bo po co, skoro nawet nie mogę dojść, a on dojdzie


@AnonimoweMirkoWyznania: A może lepiej najpierw z nim porozmawiać w takiej sytuacji i jakoś wspólnie naprawić problem, dotrzeć się, żeby obojgu było fajnie, a nie od razu #!$%@? mieć i seksu ni ma ¯\_(ツ)_/¯? Nikt się #!$%@?ą nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niech się dokładnie przebada i niech lekarz jej dobierze porządne tabsy.
Przez źle dobrane tabsy rozleciał mi się związek. Z normalnej fajnej dziewczyny zrobiła się księżniczka której zaczęło randomowo #!$%@?ć w stosunku do wszystkich (i przytyła). Nie chciała słuchać o zmianie. Związek się zakończył, tabletki się skończyły - zachowanie wróciło do normy.
  • Odpowiedz