Wpis z mikrobloga

Pamietajcie, że zgodnie z poniższą przeprowiednią na giełdzie w USA dopiero nadejdą prawdziwe spadki.
Jak widać, gość dodał wpis 30 stycznia kiedy nikt jescze nie wiedział o nadchodzącej zarazie we Włoszech.
Nie pomylił się.
Ciekawe więc czy również nie pomyli się z pozostałymi dwoma punktami...
#gielda #koronawirus
Blitzkrung - Pamietajcie, że zgodnie z poniższą przeprowiednią na giełdzie w USA dopi...

źródło: comment_1583701867q92Wp36kzBM1KqiI9QoFba.jpg

Pobierz
  • 21
Czy to kluczowe zdanie mógłby przetłumaczyć ktoś kto perfekcyjnie zna angielski? Nie jestem pewien, czy autor pisze, że jak to się pojawi we Włoszech to oni na przykładzie dużego miasta we Włoszech zbadają rozprzestrzenianie, czy też oni to (sztucznie) wywołają w dużym Włoskim mieście żeby zbadać rozprzestrzenianie (w warunkach Europejskich)
@jarokowa: na moje według tego co jest napisane to chcą przetestować ten model walki z epidemia jak zrobili Chińczycy we Wloszech - czyli zamknąć wszystko w #!$%@?, ludzi, granicę etc. I w sumie się zgadza - Granicę zamknięte w najgroźniejszych rejonach.
@jarokowa: Jedynym powodem, dla którego nie widzisz jeszcze tysięcy osób potwierdzonych poza granicami Chin, jest okres inkubacji, ale wierz mi, WHO już teraz mówi o tym, jak "problematyczne" będzie modelowanie chińskiej reakcji w krajach zachodnich, a pierwszym krajem, w którym chcą ją wypróbować, są Włochy. Jeśli rozpocznie się wielki wybuch epidemii w dużym włoskim mieście, chcą za pośrednictwem włoskich władz i światowych organizacji zajmujących się ochroną zdrowia zacząć zamykać włoskie miasta