Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szary_obcy: a jeżeli prawda leży jednak po prawej stronie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą przynajmniej stara się być w miarę obiektywny, ja nie mam mu nic do zarzucenia.

BTW. Ten podział na prawaki, lewaki, strasznie mnie drażni, bo to jest polaryzacja tak ogromnego spektrum, że tego tak się da prosto przedstawić.
  • Odpowiedz
@Probz: Najlepsze jest to że sam Szymon nigdy nie uważał się za bez stronniczego, otwarcie deklaruje swoje poglądy. A co robi banda debili z wykopu? "Narzuca" mu że deklaruje się jako obiektywnego człowieka a tak naprawdę nie jest xD Winszuję.
  • Odpowiedz
@harakiri888: Ekstremalnie rzadko prawacy mają jakiś dobry punkt, zwykle to jest tylko siła hamulcowa w przeróżnych procesach które są nie do zatrzymania, bo prawda i nauka i tak zawsze na końcu zwycięża, tylko czasami potrzebuje czasu by przebić się przez beton przyzwyczajeń, uprzedzeń i niewiedzy.
  • Odpowiedz
@stiwinga22: 1) bo spamuje wykop 2) bo jest oślizgły i szkodliwy - kreuje się na oświeconego racjonalistę, niektóre filmiki robi obiektywne, a większość jest skrajnie stronnicza lub bazowana na fake newsach, sporo jego widzów tego nie zauważa i myśli ze po takim filmiku dobrze jakiś temat rozumnie i nie szuka informacji z drugiej (nie-prawicowej) strony.
  • Odpowiedz
@SaudiArabia: nie lubię typa #!$%@?, zakopuję wszystkie jego brednie. Ale kurła, nabijanie się z wyglądu jest poniżej godności człowieka inteligentnego ;/ Jeszcze z intelektu można się ponabijać bo ma na to wpływ, ale na zakola? No kurła.
  • Odpowiedz
@szary_obcy acha xD a ty jesteś w stanie go zmasakrować i wykazać definitywnie, że większość jego filmów ocieka kłamstwami. Czekam w takim razie na dogłębną analizę i twój filmik na ten temat xD.
  • Odpowiedz
@PokoryDoZycia wiesz, bo jak już powiedział kiedyś coś co zabolało tych fanatyków to w tym momencie odjęło im umiejętność racjonalnego myślenie i mają w dupie całość treści przez niego prezentowanych. Wolą się spinać zamiast myśleć.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Akurat Zakolak nie jest aż tak ekstremalnie prawacki żeby mi się go chciało śledzić dla beki, taki zwykły populista który powtarza wszystkie mity na temat faszyzmu, lgbt, socjalizmu, etc. Może kiedyś zrobię taką analizę ale nie obiecuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szary_obcy haha, po #!$%@? ciekawsze zajęcie - siedzenie na wykopie i trollowanie oraz hejtowanie XDDDDDDDDDD. A jeśli o mnie chodzi, to tak - mogę być fanem każdego, kto jest tak otwarty na dialog z ludźmi skrajnych i innych poglądach niż on. Może zróbmy tak - skonfrontuj się z nim na streamie, nawet bez pokazywania twarzy. Godzinę to chyba poświęcisz z twojego jakże cennego czasu?
  • Odpowiedz
@lewackie_japko: Sam raczej mam pooglady lewicowe w pewnych tematach lecz lubię posłuchać Szymona bo zazwyczaj dobrze argumentuje i nie ma ciekawsze tematy niż stricte polityka. W przeciwieństwie do typowej prawicy, która urojeniami i konwerwa stoi.
  • Odpowiedz