Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niski_Manlet: A mężczyzn co do chwalą podobnymi przygodami to nie ma?
Takie baby to jest margines, być może rzucający się w oczy, ale jednak margines.
Wejdź w komentarze dowolnej gazety typu Gazeta Wrocławska, Dziennik Wschodni itp, przy kontrowersyjnym temacie (lgbt jest dobrym kandydatem) i pooglądaj co ludzie tam piszą. Czy większość ludzi to są takie pieniacze jak tam? Nie, to jest tylko krzykliwy margines.
  • Odpowiedz
@jaca_pump: . Mezczyznom pozostaje budowa zdrowego rozsadku, zaprzestanie spermienia i nauka jezykowNiech szukaja kobiet na wschod od Polski. Kuriozalnie, tym razem, to od ich postawy zalezec bedzie caglosc pokoleniowa i spojnosc narodowa polskiego spoleczenstwa.

W jaki sposób wiązanie się polskich mężczyzn z Ukrainkami czy Białorusinkami ma zapewnić spójność narodową polskiego społeczeństwa? xD
  • Odpowiedz
@jaca_pump: Wątpię żeby była taka reguła. Dzieci Moniki Zamachowskiej są bardziej Polakami niż Anglikami, za to dzieci Polańskiego to bardziej Francuzi niż Polacy. Jeżeli Polka zwiąże się z obcokrajowcem i będzie z nim mieszkać w Polsce to jej dzieci będą bardziej związani z Polską niż z krajem jej partnera.
  • Odpowiedz
Jeżeli Polka zwiąże się z obcokrajowcem i będzie z nim mieszkać w Polsce


@falden: Tyle, ze statystycznie rzecz biorac, bardziej prawdopodobnym jest, iz Polka wyjedzie za granice i tam pozna przyszlego partnera, niz to, ze obcokrajowiec osiedli sie na stale w Polsce. Do tego dochodzi tendencja, iz czynnik pochodzenia meskiego partnera ma zazwyczaj dominujace znaczenie.

Nie wiem, czy istnieja badania, ktore popra moja hipoteze, ale z tego co zaobserwowalem, wynika
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: i po co? nie moze miec kobieta doswiadczen zadnych? jakos nie widze zeby sie przyznawala do sypiania z nimi w trakcie malzenstwa, a raczej to doswiadczenia sprzed zwiazku. bol dupy masz o co? tylko dziewice byscie chceli a jak juz z kims spala a nie daj borze zielony z kilkoma to jiz #!$%@? i na szafot z nia i niszczyc zycie.
to moze pietnujmy tez wszystkich facetow ktorzy bedac
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: przecież się nie #!$%@? p0lko. Wysłałem coś komuś? nie? Więc się #!$%@?. Dzień kobiet jest to idź po świętować z Chadami i mi daj spokój. Dopiero co się obudziłem i już parszywe p0lki przystępują do ataku.
  • Odpowiedz
@krne: spoko Mirek, zlapala mnie szybko po przebudzeniu, gdy leżałem w łóżku z telefonem a wtedy jestem impulsywny i łatwo mnie podejść. Walić p0lke w kapiszon i tyle. Niech się puszcza a potem kłamie mężowi że miała tylko 4.
  • Odpowiedz