Wpis z mikrobloga

ale głównie ustaw PO gdy jeszcze byli partią rządzącą. Albo ty manipulujesz albo to ciebie zmanipulowano :)


@diogene: Ale kto tu manipuluje?

Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010-2015, podczas swojej kadencji zawetował łącznie cztery ustawy, w tym trzy wnioskowane przez przedstawicieli swojej partii – Platformy Obywatelskiej. Natomiast obecnie urzędujący prezydent Andrzej Duda od 2015 roku zawetował w sumie dziewięć ustaw, w tym pięć autorstwa przedstawicieli jego macierzystego ugrupowania – Prawa
@mikelson22: ah, widzisz, wczoraj czytałem że zawetował 7 ustaw z czego 4 w ciągu tych kilku miesięcy gdy rządziło jeszcze PO. Mój błąd: rzeczywiście, "większość" jednak zawetował PiSowych zmian - w ciągu 4 lat, łącznie o jedną więcej niż ustaw PO w ciągu kilku miesiący.

Mam nadzieję że mimo mojego błędu widzisz tu pewną różnicę? 4 ustawy PO w 5 miesięcy vs 5 ustaw PiS w 50 miesięcy?
Mam nadzieję że mimo mojego błędu widzisz tu pewną różnicę? 4 ustawy PO w 5 miesięcy vs 5 ustaw PiS w 50 miesięcy?


@diogene: No, ale tu nie o to chodzi. Chodzi o to, że Komorowski przez całą swoją kadencję (5 lat) zawetował mniej ustaw PO niż Duda przez całą kadencję (prawie 5 lat) zawetował ustaw PiSu.