Wpis z mikrobloga

@dajciemnienicknormalny: a skąd pomysł, że 38 milionów Polaków ma telewizję i ogląda TVP? U mnie w biurze na 5 osób tylko 2 mają telewizję. Co prawda w samochodzie posiadam radio, ale również z niego nie korzystam, bo słucham Spotify po bluetoothie.

Skąd w ogóle pomysł, że chciałbym oglądać Klan i rodzinkępl albo słuchać #!$%@? starych dziadków na Trójce?

Czego chcę?
Sprawnej służby zdrowia i poprawnego leczenia dla mnie i dla moich
@sing i co, te dwie osoby płacą abonament? Nikt nie płaci, a telewizja z czegoś musi się utrzymać. Widziałeś tvp kultura na przykład? Pewnie nie, tvp kojarzy ci sie tylko z memami z wykopu. Telewizja publiczna to kilkanascie, jak nie więcej, kanałów. Rząd kasę na maseczki i tak przeznaczy, więc to podniecanie się ustawą o kasie na tvp nie ma sensu. Co do reformy służby zdrowia to nikt nie podejmie się systemowej
@sing: Abonament jest obowiązkowy dla każdego posiadacza odbiornika RTV. Życzę zdrowia dla twojej babci i też wolałbym żeby szpitale u nas wyglądały inaczej niż obecnie, ale żadna partia do tej pory nie zdecydowała się na taki krok jak likwidacja albo reforma tej opłaty, a mało kto płaci tą opłatę. I odpowiedz sobie na pytanie czy sam zapłaciłeś abonament RTV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sing: Tak jak jeszcze niedawno hejtowałem Angoli za krótką skalę, teraz uważam, że jednak dobrze robią. Przeciętny Polak nie odróżnia miliona od miliarda, myśląc "to dużo na M i to dużo na M". Tutaj mogła swoje zrobić denominacja złotówki, podczas której obecnemu milionowi odpowiadał mniej więcej stary miliard i to się zlało. Bilion to już bez wątpliwości "dużo więcej niż milion".