Wpis z mikrobloga

Problemów z kotem ciąg dalszy.

Moi mili, z kotem już teoretycznie wszystko okej. Zaprzyjaźniliśmy się i śpimy nawet razem. Tylko, że pojawił się nowy problem. Właśnie wracam z pogotowia bo dostałem silnej duszności i silnego łzawienia i swędzenia oczu. To możliwe, żeby alergia objawiła się dopiero po 2 tygodniach posiadania kota? Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej jest to właśnie alergia na kota i będę musiał się go pozbyć. Na razie po prostu siedzimy w osobnych pokojach, wymieniłem całą pościel, nie dotykam kota. Ale Milus, który w sumie ma teraz zmienione imię na Joker, ze względu na swój charakter bardzo płacze, myśli że to kara. :( w sumie nie wiem czy pytam tu o radę czy się po prostu żale, bo już mam dość. Nie mogę mieć kota tak po prostu?

#koty #kociarze #zdrowie #alergia
  • 10
Lekarz powiedział, że najprawdopodobniej jest to właśnie alergia na kota


@M-ever: A na jakiej podstawie tak stwierdził? Wyczytał to w swojej szklanej kuli?

Oczywiście, że mogła ci się nagle objawić alergia. Na kota, ale też na coś, co pyli, albo po prostu na kurz. Idź do alergologa, nie da się tego inaczej stwierdzić.
@M-ever wyczesz go pożądanie, lub popros o to kogos z domownikow. Jakiego zwirku używasz? Moze sprobuj go zmienic...
Nie rezygnuj tak szybko z przyjaciela.
Moj brat i jego dwoch synow, tez miało problem z alergią, pomoglo odczulanie.
@emi_emi: nie używam zwirku, tylko piasku, bo w schronisku powiedzieli, że on tylko w piasku chce się załatwiać. Oczywiście nie zrezygnuje z niego, ale nie wiem jak to będzie, bo teraz przyszedł i go pogłaskałem. Zapomniałem o tym i dotknąłem ręką twarzy, to od razu zacząłem kaszleć, płakać, kichać. Jeszcze mi pokrzywka wyszła na brzuchu. :/
@M-ever Odczulanie... Nie ma innego wyjscia. Bede trzymala za Was kciuki()
I wrzuć w końcu zdjecie kitku :)
Chociaz jedno. Posty ze zdjeciem maja wiekszy zasieg